Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Omezený provoz - aktuálně

28.12.2021

Výpadek v konání konferencí pro školní jídelny a dalších hromadných akcí v délce 1,5 roku se stále nepříznivě projevuje ve složité finanční situaci společnosti Jídelny.cz a provoz našeho portálu je proto z velké části utlumen. K tomuto stavu přispívají i platná protikoronavirová opatření.

Mrzí nás nižší počet zveřejněných článků, aktualit a dalších informací, stejně jako větší prodleva v odpovědích pracovníků týmu Jídelny.cz. Tento stav bude bohužel přetrvávat i v roce 2022. Omlouváme se vám za tyto nepříjemnosti a děláme vše pro to, abychom provoz portálu obnovili v původním rozsahu.

Velmi děkujeme všem z vás, kteří nám pomohli svou účastí na podzimních krajských konferencích. Budeme rádi, když nás podpoříte nákupy knih v našem e-shopu, účastí na webinářích a na školeních Nové trendy v moderním vaření, které se uskuteční v únoru a březnu 2022.

Děkujeme vám mnohokrát.

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi