Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Odborné setkání na téma úklid, sanitace a čistota

10.5.2017

Dokonalý úklid, sanitace, čistota, bezpečné prostředí pro přípravu pokrmů – to jsou samozřejmé požadavky, které prosazuje řada jídelen. V této oblasti také nabízí své služby a produkty řada firem.

Jedna z nich, firma CORMEN, pořádá ve dnech 23. 5. 2017 v Brně a 25. 5. 2017 v Praze setkání pro odbornou veřejnost. V rámci akce bude od 9 do 16 hodin připraven tým odborníků a produktových manažerů, kteří vám poskytnou k danému tématu všechny potřebné informace.

Těšit se můžete zejména na představení kompletního systémy profesionálního úklidu ve stravovacích provozech, také na nový design krémů isolda. Přijďte si prohlédnout přípravky systému „mix BAG“, které přinášejí úspory zejména v logistice a péči o životní prostředí. Dozvíte se podrobnosti o kompletní péči o pisoáry pomocí čističů, sítek i enzymů. Vyzkoušíte si spolehlivé dávkovače tekutých a pěnových mýdel a zásobníky na papírové ručníky a toaletní papíry. Seznámíte se s mytím rukou pomocí mycí suspenze isofa, která si dokáže poradit s nejnáročnějšími nečistotami.

Pro zájemce z řad stravovacích provozů navíc proběhne v 9:30 a v 14:30 odborná přednáška Mgr. Jana Strejčka na téma Řešení sanitace ve stravovacích provozech.

Podrobné informace o programu

Všichni zájemci o účast musí být předem registrováni.

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi