Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse - reagovat na příspěvek k tématu Bezlepková dieta


sonča11:0116.9.2011
Bezlepkovou dietu vaříme již několik let.Nyní máme 4 studenty.Suroviny si zajišťuji sama. Tato dieta naštěstí není nijak náročná a dá se velmi dobře dodržovat s bezlepkovými těstovinami a rýžovými těstovinami.Omáčky případně polévky můžete zahustit cizrnovou případně kukuřičnou moukou,mixovanou zeleninou, luštěninami a pod..To si myslím většinou používáme všichni.Pokud k nějakému pokrmu dáváme pečivo - mám objednaná tzv. prkýnka - bezlepkové - zeleninové ,případně sýrové/ , někdy je dávám k salátům - takže také není problém.
Také ,ale patřím k těm, které mají s rodiči ústní dohodu a přiznám se, že nevím jak co nejpřesněji nějakou smlouvu sepsat ,aby postihovala tento problém. Pokud mohu poprosit o podělení se o vypracovanou smlouvu budu moc ráda./ jidelna@alej.cz/ Myslím, že pokud by byl vhodný a jednotný vzor - ušetříme si spoustu dohadů i při kontrolách.Děkuji předem.
Jméno/přezdívka:
E-mail:
Text příspěvku:
 
 
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi