Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse - reagovat na příspěvek k tématu zvýšení finančních limitů na nákup potravin


ivka614:0126.8.2021
Podle čeho usuzujete, že do ceny obědů pro zaměstnance? Podle vyhlášky o nákladech na stravování zaměstnanců 84/2005 Sb., se náklady na výrobu jídla počítají zaměstnavateli ve vlastním zařízení záv. stravování, § 3, odst. 2) hradí organizace v plné výši, a to z nákladů na svou hlavní činnost, takže zřizovatel školy. Asi ne v plné výši, ale něco třeba přispějí, to pěkně vzrostou ceny obědů pro zaměstnance, ještě je možné přispět z FKSP.
Jméno/přezdívka:
E-mail:
Text příspěvku:
 
 
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi