Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma náhradní stravování v době rekonstrukce

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětmajka113:05 17.12.2017
Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost se zajištěním náhradního stravování pro žáky školy v době rekonstrukce školní jídelny? Potřebujeme vyřešit cca 400 obědů po dobu asi 1 měsíc v okolí Ostravy. Díky za každý podnět.
odpovědětAcina5:12 18.12.2017
Dobrý den. Rekonstrukce u nás proběhla před 5ti léty a trvala 2 měsíce. Po dobu reknstrukce jsme zajistili stravování pro 1 až 3 třídu v místní mateřské škole, zbytek školy se mohl, ale nemusel stravovat v místní restauraci. V restauraci byla cena trošku vyšší, než v jídelně, chodily tam děti hlavně při odpoledním vyučování. Jsem ráda, že už je to za náma a držím vám palce a přeji pevné nervy.
odpovědětJAROSLAVA14:52 18.12.2017
Dobrý den, v době rekonstrukce MŠ jsme měli zajištěno stravování v místní ZŠ.Vzhledem k tomu, že MŠ i ZŠ je pod jedním zřizovatelem, bylo to celkem bez problémů,až samozřejmě na nějaké drobnosti spojené s přecházením, dobou výdeje apod.,ale vše bylo řešitelné.Zkuste se poradit s Vaší metodičkou,dost mi pomohla vyřešit takové ty "papírové"obtíže.Zdravím Jaroslava
V dnešní době se dá rekonstrukce stihnout v době hlavních prázdnin, max.týden před jejich začátkem a 1.týden v září. Žádnou restaurací bych to určitě neřešila.
odpovědětprima19:37 11.2.2018
Dobrý den, prosím, jak jste zajistili plnění spotřebního koše. Děkuji za odpověď.
odpovědětpetra p.11:58 28.12.2017
Dobrý den, čeká nás také rekonstrukce asi 3 měsíční, strava bude zajištěna v okolních školách. Spíše mne zajímá, co s námi zaměstnanci, máme nárok na náhradní mzdu po dobu přestavby? Díky.
odpovědětAcina6:22 29.12.2017
Dobrý den, naše rekonstrukce bohužel proběhla v prosinci, lednu a únoru. Vám se naše řešení nelíbí ( restaurace ), nám moc pomohlo. Jsme malé město a s restaurací byla skvělá domluva i ohledně jídel.
odpovědětMacík17:28 28.12.2017
Dobrý den, náš čeká velká rekonstrukce kuchyně a jídelny, s kde zajišťujeme celodenní stravování pro žáky na internátě (cca 190). Je to velký problém zajisti stravu pro přes 900 strávníků cca za rok. Straší nás, že jídelna by měla být mimo provoz cca 1/2 roku. Má některá velká jidelna zkušenosti jak to řešila ??? Moc by nám to pomohlo jak se k této situaci postavit.
odpovědětMoňula7:54 3.1.2018
Dobrý den, jsme vesnická škola (200 obědů MŠ + ZŠ), u nás probíhala zhruba tříměsíční kompletní rekonstrukce před třemi lety (červenec - září). Stravování jsem zajistila u jiné školy v okolí, obě moje kuchařky tam po dobu rekonstrukce pracovali. Náklady na přepravu jídel hradil zřizovatel. Výdej probíhal u nás na škole, kde jsme měli zřízenou náhradní výdejnu obědů. Bylo to velmi náročné, ale zvládnout se to dá.
odpovědětMadlenka12:27 3.1.2018
Rekonstrukce u nás probíhala od června do listopadu a bylo to nesmírně náročné pro všechny zaměstnance školy. 3 měsíce průměrně 300 strávníků denně vozily autobusy do vzdálené jídelny, kde jim naše kuchařky vařily. V podstatě jsme měli půjčený sklad, kousek kuchyně a jídelny, všechno ostatní bylo na nás. Dlouho jsem se z toho vzpamatovávala.
odpovědětprima19:35 11.2.2018
Dobrý den, taky nás čeká rekonstrukce jídelny, tedy i kuchyně, prosím jak jste řešili spotřební koš? Byla bych moc ráda, kdybyste mi radu poslala i na email. Děkuji moc
odpovědětMoňula9:49 12.2.2018
Dobrý den, složení spotřebního koše hlídala škola, která jídlo připravovala. Já jsem hlídala teploty dovážených a vydávaných pokrmů, počty porcí apod.
odpovědětMonik10:57 13.2.2018
Dobrý den, chci se zeptat,kam zavolat a nahlásit náhradní stravování při rekonstrukci.Musí se oslovit hygiena pro kontrolu a dodržuje se spotřební koš?Jak s fincováním obědů?Může si stanovit cizí jídelna svoji cenu obědů nebo se musí dodržet školní normativy?
odpovědětMoňula13:01 13.2.2018
Dobrý den, celou rekonstrukci jsme hygieně řádně oznámili, na úplném začátku jsem se objednala na hygienu k paní ředitelce se všemi svými otázkami (a že jich tedy bylo). Za mě tento postup vřele doporučuji, protože jsme tak našli během chvilky přijatelná řešení pro obě strany. Náhradní výdejnu mi poté přijeli zkontrolovat těsně před začátkem rekonstrukce. Spotřební koš hlídala školní jídelna, která obědy vařila. Finančně jsme se museli přizpůsobit nové škole, takže jsme po dobu rekonstrukce vařili za jiné ceny obědů (plus, mínus korunka u některé kategorie). Hezký den
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi