Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma prihlaska ke stravovani

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětexitkaaa13:14 15.2.2018
Mám na Vás tady dotaz. Co všechno musí být v přihlášce ke stravování a na základě čeho to tam musí být??? Je to v nějaké vyhlášce? Ptám se kvůli GDRP. Bylo mi totiž řečeno, že mně stačí jen datum narození a když budu potřebovat adresu nebo telefon, dostanu to na vyžádání v kanceláři školy. A já teď nevím, čím se ohradit, zda opravdu adresu, telefon a popř. e-mail můžu mít na základě "něčeho". Děkuji předem za info. L
odpovědětHaňula14:33 15.2.2018
Zdravím, snad trochu pomohu. Na posledním školení, nám říkali: - máme nárok na RČ (ale nepotřebuji ho, takže od rodičů nevyžaduji) - dle účetního zákona MUSÍME MÍT PŘIHLÁŠKU KE STRAVOVÁNÍ - na přihlášce musí být: jméno, příjmení, datum narození, adresa, zdravotní stav dítěte (kvůli alergiím...) -mám tam větu (přihláška ke stravování platná po celou školní docházku) - ještě tam mám podpis a telefon rodičů - POSLEDNÍ KONTROLA Z VNITŘNÍHO AUDITU PO MNĚ VYŽADOVALA PŘIHLÁŠKY KE STRAVOVÁNÍ (to by snad mohl být argument pro Vaši kancelář školy) - bohužel nemohu najít číslo účetního zákona ,snad poradí účetní :-)
odpovědětmarcik1111:00 20.2.2018
Adresu potřebujete na složenky pro úhradu stravného a telefon a email ke spojení se zákonným zástupcem v případě neuhrazení stravného, absence dítěte na obědě a pod., konzultace JL u dietně stravovaného žáka. Zpravidla nastane nějaká neočekávaná situace, která nesnese odklad a v kanceláři ve škole zrovna vyhledávání kontaktu nemusí být v danou chvíli prioritní.
odpověděttara14:44 9.3.2018
Na zjišťování zdravotního stavu bych byla velice opatrná. Máte povinnost uvádět alergeny a ve vnitřním řádu ošetřit jejich informovanost pro rodiče a děti, ono to při provozu se stejně zjistí jaké potíže mají, ale přímo vyžadovat zdravotní stav dítěte je nevhodné a napadnutelné.
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi