Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Svačiny

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětanamor13:40 29.1.2019
Dobrý den,chci se zeptat,zda vadí,když provarim na svačinkách ,ale zase usetrim na obědech a celkově jsme v plusu.Jsme Mš a Zš.Děkuji
odpovědětrohlik15:00 29.1.2019
Pokud vedete 2 vydejky,pro MŠ a ZŠ zvlášť,tak to neřeším,ani inspekce to neřešila.Hezky den
odpovědětIvuše9:30 30.1.2019
Dobrý den, tak to naopak u nás inspekce řešila, jsme zš+mš a též jsme projížděli na svačinkách. Peníze vybrané na svačinky je nutné vydat za svačiny a stejně tak s těmi obědy, v tomto případě je nutné přepočítat výdejky jednotlivých pokrmů na počet strávníků a tak vhodně nacenit jednotlivé pokrmy - především ty svačiny. Když jsme zvedli cenu přesnídávek a svačin, vytvořila se rezerva u obědů a můžeme teď dětem dopřávat kvalitnější masa, ryby, v zimním období více salátů atd...A hlavně z toho mám i já jakožto vedoucí dobrý pocit, že všechno je tak, jak má být :-)
odpovědětrohlik12:25 30.1.2019
U mě inspekce neřešila.Hezky den
odpovědětjowan10:10 11.2.2019
Dobrý den, také mi to nevychází. Obědy financují svačiny. Prosím Vás mohla by jste napsat jaké máte ceny za přesnídávky, svačiny, obědy? Uvažuji, že bychom upravily ceny, z obědů přesunuly finance na přesnídávky, tam provařujeme každý den. velice děkuji.
odpovědětzdenouš16:43 30.1.2019
Děvčata,jaký předpis ukládá že pokud vaříte pro mš a základku musíte vést dvě výdejky a v případě školky ještě zvlášť svačinky.Můžete někdo, kdo jste znalý uvést kde ho najdu.Před pár lety nám na poradě bylo paní z ispekce řečeno,že výdejka může být jedna.Tak se vtom nějak přestávám orientovat.
odpovědětZalka9:31 31.1.2019
Pokud nemají všechny děti stejné chody (přesnídávka, oběd, svačina), buď bych si rozdělila školy nebo zvlášť svačinky a přesnídávky, protože zkreslují spotřební koš všech.
odpovědětIvuše9:58 31.1.2019
Dobrý den, výdejku máme pro zš a mš pouze jednu, ale pro vedlejší činnost (cizí strávníci a svačinky ve škole) vedu druhou výdejku, aby bylo jasně viditelné, že nejsou tyto jídla finančně na úkor těch školních či naopak. Ono nikde není dáno - nedohledala jsem, že musí být výdejky zvlášť pro ZŠ a MŠ, ale jak hygiena, tak inspekce to při kontrole takto vyžadují a hádejte se s nimi. ALE vedu zvlášť spotřební koš pro děti v MŠ a zvlášť pro žáky v ZŠ (tím, že v programu máme dané poměry /normy surovin pro dané kategorie a zařazení dětí, tak mi to automaticky převádí spotřebu surovin z výdejky do konkrétních kategorií) a s tím byly všechny kontroly spokojené.
odpovědětRomana11:21 1.3.2019
Také by mě zajimalo
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi