Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma dokumentace školní jídelny a kuchyně

Červeně příspěvky za posledních dní
Neporadil by mi někdo, jak je to s dokumentací - jaké papíry jsou nutné mít (řád školní jídelny, školní kuchyně atd), obnovovat každý rok atd? Od října jsem převzala ke své práci ještě vedoucí stravování. Nikdo mi nic neřekl, nezaučil a já chci mít vše v pořádku.
Vážená paní Marešová, pokud jste nová vedoucí školní jídelny, nabídneme Vám Kurz pro nové vedoucí ŠJ. Podrobnosti najdete na https://www.jidelny.cz/ekurzy/kurz.aspx?id=39. Také doporučujeme videozáznam webináře Povinnosti ŠJ, podrobnosti https://www.jidelny.cz/ekurzy/kurz.aspx?id=35. S pozdravem Tým Jídelny.cz
odpovědětValentýna16:51 24.11.2020
Paní Veroniko, také využijte znalostí svých kolegyň v okolí. Obraťte se na některou vedoucí ve vašem okolí, která má stejnou nebo podobnou jídelnu jako vy a jistě vám každá ráda poradí.
odpovědětPepča14:59 22.2.2021
Určitě neobnovujete každý rok. Píšu vesměs jen dodatky, nebo měním přílohy- změna výše úplaty za stravování atd. Když jsem nastoupila, tak jsem to měla stejně jako vy. Postupně jsem si předělala veškeré dokumenty, některé tu vůbec nebyly jako třeba HACCP. Poradila mi paní na magistrátu a poslala vzory vnitřního řádu, Závodního stravování, ty jsem měnila komplet. Provozní a Sanitační jsem jen upravila do stávajících.
odpovědětRadkaa17:40 24.11.2020
Hlavně to budou rady z regionu. Hygieničky a ČŠI z různých krajů mají různé názory a nároky.
odpovědětjanAA14:18 22.2.2021
Dobrý den, mohu poprosit o radu kde vytisknu KATEGORIZACE PRACÍ VE ŠKOLNÍM STRAVOVÁNÍ ? Děkuji za pomoc
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi