Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Pitný režim

Červeně příspěvky za posledních dní
SISI9:09 9.11.2021
Chtěla bych se zeptat jestli když jdou děti dopoledne na výlet musí kuchyň zajistit pití pro děti? Jsme mateřská školka.
ivka610:24 9.11.2021
A svačinu s sebou dáváte? Pokud svačinu, tak včetně nápoje. Vyhláška o školním stravování v § 2 odst. 9) říká, že ve výjimečných případech, při splnění hyg. požadavků, může zabezpečovat jídelna stravování mimo prostory školní jídelny, to je ten výlet. Domluvit se s vedením školy, jestli mají děti jídlo na výlet z domu, nebo bude zajišťovat školní jídelna a podle toho i určit podání nápojů. My jim kupujeme na výlet pitíčka krabičková nebo Kubíka.
rohlik13:47 9.11.2021
Pokud je zájem o pití, nemám problém a na výlet jim pití dám. Taktéž jim dám pití na zahradu. Nemám problém ani pokud se nasvačí a jdou teprve po svačině např. do lesa na procházku a chtějí pití. Pani učitelka vezme lahve s pitím a kelímky si zajistí školka. Přeji hezký den
M.M.16:43 18.1.2022
Dobrý den, mám dotaz ohledně pitného režimů.Na začátku školního roku se vyberou peníze na pitný režim. Koupím čaje a dítě má pití navíc kdykoli ,(po tělocviku,venku v létě),fakturu záložním. K obědu a na svačiny je čaj klasicky počítáný ze stravného.Je tento postup správně ??Děkuji za odpověď M.M.

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi