Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma večeře ubytovaných studentů

Červeně příspěvky za posledních dní
Františka12:47 27.4.2022
Dobrý den, ráda bych se ujistila.....chápu to dobře, že II.večeře pro ubytované studenty není povinnost, ale jen možnost. Tím pádem, když budu druhou večeři nabízet, měla bych mít limit peněz za celodenní stravu min 77Kč+11Kč II.veřeče a max 136Kč+20Kč. Děkuji za odpověď
ivka69:15 28.4.2022
Druhá večeře je podle vyhlášky povinná pro žáky od 15 let a více. Normativ o ní nemůžete snížit, ale můžete posílit třeba při výdeji klasické večeře. My dáváme klasickou večeři a pak si žáci berou s sebou buď mléčný výrobek, nebo zabalenou plněnou bagetu nebo housku, nebo zabalený zeleninový salát atp. Jídelna už v 19.30-21.00 hod není v provozu, kdy by měl být poslední výdej druhé večeře pro pubescenty a adolescenty, proto berou vychovatelky s sebou do kuchyňky DM nebo DD a dle věku strávníkům rozdají, popřípadě společně konzumují. Ošetřeno ve vnitřních předpisech zařízení (počet porcí, přebral, uloženo kde, vydáno kdy, aby byl dodržen teplotní řetězec a garance kvality).

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi