Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Stoly a židle do jídelny

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětBohumilka13:31 2.5.2022
Dobrý den, budeme pořizovat do jídelny nové stoly a židle. Nemáte prosím někdo kontakty na dobrého dodavatele tohoto nábytku ? Budu vděčná za každý příspěvek od vedoucích, které již nábytek do jídelny pořizovaly a mají nějakou zkušenost. Předem děkuji za informace.
odpovědětMoni8:28 3.5.2022
Máme v jídelně léta nábytek pevně ukotvený v podlaze. Doporučuji, odpadá hluk. Dodavatele vám neporadím, nábytek je zde léta. Židle jsou bez opěradla, jen dřevěné kulaté podsedáky (dá se dobře vyměnit za nové). Žádný plast. Nadčasové, hezké, léty prověřeno :)
odpovědětIlča15:13 18.7.2022
Dobrý den, chceme ve školní jídelně vyměnit židle. Proto obnovuji tuto otázku, jaké máte ve vaší jídelně, jak jste spokojeni, případně odkaz na dodavatele. Ty ukotvené bohužel mít nemůžeme, nevejdou se nám sem, máme malou jídelnu. Nemáte někdo zkušenost s plastovými, např. od Skolato - PIX. Uvažujeme o nich kvůli tomu, že jsou lehčí a doufáme, že nedělají tolik hluku. Moc děkuji
odpověděthonzyk 7:20 19.7.2022
V nemocniční jídelně máme něco takového https://www.b2bpartner.cz/drevena-jidelni-zidle-lines-prirodni-3-1-zdarma/ jsou tam cca rok, takže zatím dobrý
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi