Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma ČERNÉ HDPE/LDPE pytle

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětJosef9:35 15.5.2022
Dobrý den, prosím existují ČERNÉ HDPE/LDPE pytle na vydávání tepelně zpracovaných potravin? Naše kuchařka horké uvařené těstoviny vydává z nich, místo z hrnce či nerez mísy. Děkuji.
odpovědětexitkaaa8:00 16.5.2022
Příjemné pondělní ráno. Já nějak nepobírám to, že někdo vydává horké jídlo z pytle. Upřímně, já si nedokážu představit, že budu čekat na jídlo a někdo bude nabírat těstoviny z pytle....jen to čtu a zní to hrozně. žijeme ve 21. století. Obědváme ve školní jídelně ne nikde v poušti. Jaký má kuchařka důvod vydávat z pytle? Hygiena nic neříkala? Upřímně, já jako vedoucí bych toto nedovolila. Ale zajímal by mě důvod, proč vydává z pytle. Tímto se omlouvám, že neodpovídám na vaši otázku. Ale já si pořád představuji, jak stojí u výdejního pultu, na stoličce má černej pytel na odpad a z toho vytahuje špagety....Upřímně? Hrozny... :-(
odpovědětivka68:59 16.5.2022
Domnívám se, že "černé pytel" jsou jako transportní obal nebo vhodné pro hřev, vydávání pormů bych jako kolegyně v diskusi upřednostnila z výdejního pultu z gastronádob. Maso připravované přes noc v sáčcích, ve foliích v holdomatech, konvektomatech také nepodáváme tak, ale z gastronádob. To je něco podobného jako saláty na vyhřívaný talíř rovnou k hlavnímu jídlu, to také nepatří k výkvětu servisu pokrmů.
odpovědětArdilla8:56 17.5.2022
Dobrý den, musela jsem si to přečíst 2x, nechápu. Jaký má k tomu důvod? Pochybuji, že by to prošlo u hygieny. My máme všechno nerez. Pytle používáme jen na odpad.
odpovědětManka11:26 17.5.2022
Já myslela že je to žert :)
odpovědětzdenouš15:50 17.5.2022
Bohužel i v dnešní době jsou kuchyně a výdejny, které pamatují krále klacka.Ne všude má zřizovatel peníze na obnovu zařízení.A další věc,záleží VELMI na tom ,jak se zaměstnanci o zařízení starají.Ale vydávat jídlo z pytle,to je i na mě trochu moc.Hezký den.
odpovědětjanAA5:58 18.5.2022
Už mi to nedá také něco nenapsat. Jako jediný důvod vidím, že se nemyjí GN a pytel vyhodí. Což není omluva ale důvody proč to paní takto dělá začínají být zajímavé. Asi jsem moc zvědavá. Přeji hezký den Jana
odpovědětZalka6:21 18.5.2022
Tak snad ty pytle jsou určeny pro styk s potravinami, protože pokud se jedná o ty běžné na odpad, tak si koledují o problém s hygienou
odpovědětexitkaaa13:23 20.6.2022
Nevím Josefe, zda jste zrovna z mateřské školky...kdy zrovna včera na Nově o této problematice mluvili. A v dané MŠ se tak už děje 10 let. Neskutečné. https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/465099-detem-ve-skolce-serviruji-jidlo-z-odpadkovych-pytlu-tvrdi-rodice Nechápu, ze toto procházelo i u hygieny.
odpovědětMia7:09 23.6.2022
Dobrý den, černé pytle jsou na odpad! Já tady kontroluji denně vše, aby odpovídalo hygienickým normám a vy vydáváte z pytle? A proč?
odpovědětJuráš7:53 24.6.2022
Myslím si, že existovat nebudou. Kdybych se však mýlil, tak jsou zde tři roviny. 1. Pokud chce někdo podobné pytle používat, měly by to být pytle určené pro styk s potravinami. Zjistí u prodejce nebo výrobce. Podloží dokumenty. 2. Nechápu použití pytlů, vždyť se ty těstoviny okamžitě zapaří a rozvaří. Takže jakost pokrmu nula nic. 3. Jak už tady někdo psal, vydávání v 21. století z pytlů je nepochopitelné selským rozumem. Paní kuchařka by se měla poohlédnout po jiné práci a vedoucí kuchyně by se měla přeškolit.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi