Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Příspěvek na stravné

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětRadka10:27 22.6.2022
Prosím poraďte: otec má v péči dítě, pobírá dávku hmotné nouze + všechny možné a dostupné. Úplatu v MŠ neplatí a na sociálce mu řekli, že má nárok i na slevu na stravné. Nikde nemůžu najít, jestli nárok opravdu má, pokud ano, tak kde můžu zjistit na jakou slevu nárok má a co je případně potřeba doložit. Moc děkuji za rady.
odpovědětivka614:39 22.6.2022
Snížení úplaty za školské služby řeší § 123 odst. 4) školského zákona. O výši úplaty rozhodne ředitel školy nebo zařízení, může snížit nebo prominout úplně. Je vhodné, aby chybějící prostředky na protiváze účtu byly uhrazeny buď z vlastních příjmů organizace, sponzora, nějaké k tomu zřízené neziskovky nebo s vědomím obce, která má třeba pro tyto případy zřízený nějaký svůj speciální program.
odpovědětivka614:42 22.6.2022
Protože se rozhoduje o právech dítěte, asi by to mělo být ve správním řízení, že se mu promíjí. A také uvedeno ve vnitřních předpisech, jaký je postup. Musí být zachován rovný přístup ke všem strávníkům, takže se může stát, že se to bude týkat více dětí, proto ta spolupráce se zřizovatelem a vnitřních předpisů nutná.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi