Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Návleky na zápěstí

Červeně příspěvky za posledních dní
VeruŠa19:19 23.11.2022
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Trpím na chlad a odnášejí to moje ruce, respektivě obě zápěstí. Chlad v práci, průvan při výdeji obědů... Chlad je všude. Nošení trika s dlouhým rukávem je nereálné, nesnesu to při práci. Napadlo mne nošení, pravidelně vypraných bavlněných potítek. Vím, že ve školní kuchyni je nošení prstýnků, hodinek a dalších věcí zakázáno. Prošlo by mne to? Mám pak ztuhlé zápěstí a velký problém něco udržet v ruce. Děkuji za odpovědi Veronika
ivka68:41 24.11.2022
Zdravím, domnívám se, že ano, pokud je to ze zdravotních důvodů. Jen je třeba se asi domluvit s bezpečnostním technikem, zda představuje riziko úrazu (zachycení návleku při přenášení břemen, možnost zapálení nad hořákem u plynového sporáku, bakteriologické hledisko - výměna a pratelnost atp.). Není součástí pracovního oblečení podle stanovených rizik kategoriazace prací.

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi