Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma příbory

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětboba212:53 25.1.2023
Dobrý den , může mi někdo poradit, kdy se mohou dávat obědy na stůl v mš. Nemůžeme se domluvit s paní školnicí, dává je tam hned po svačince, my říkáme až před obědem. Děkuji
odpovědětKati13:41 25.1.2023
Dobrý den, my je teda dáváme před obědem. Děti stolky během dopoledne využívají, tak si nedovedu představit, že by tam byly příbory. A hlavně, v nestřeženém okamžiku, dítě vezme vidličku, nůž a může být raz dva neštěstí. Každopádně u nás o všech těchto věcech rozhoduji já, jako vedoucí jídelny. Je to můj úsek a já jsem zodpovědná za vše co se týče výdeje.
odpovědětivka616:51 25.1.2023
Domnívám se, že prostírání včetně příborů by se mělo dávat před výdejem, jak z důvodu bezpečnosti dětí, tak i z hygienických důvodů. Většinou slouží stolečky ve třídě nejenom k jídlu, ale především ke školní práci dětí, tak by mělo být časově odděleno. Jiné by to bylo v případě , kdy má školka samostatnou jídelnu, což na větších a pavilonového typu školek bývá. O režimu dne rozhoduje ředitelka školy, tak se na provozní poradě domluvte na přesném postupu, kdo za co odpovídá, jestli školnice, která má v pracovní náplni dopomoc při stravování a obsluze dětí, nebo školní jídelna, která odpovídá za řádný výdej pokrmů.
odpovědětboba29:23 26.1.2023
děkuji, taky jsem toho názoru
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi