Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma KALIBRACE TEPLOMĚRŮ A VLHKOMĚRŮ

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětMarsi9:18 12.1.2023
Dobrý den, jakým způsobem prosím provádíte kalibraci teploměrů a vlhkoměrů? Vyčetla jsem, že si kalibraci můžeme dělat sami. Teploměry vložit do misky s kostkami ledu na 30 minut a měli bychom naměřit 0 stupňů Celsia. Kalibrace vlhkoměrů - zabalit do opravdu mokré utěrky a naměřit 100% vlhkost. V některých krajích chce prý KHS metrologický řád. Má někdo z Vás k dispozici? Děkuji
odpovědětZSTGM13:30 12.1.2023
V ledové tříšti.
odpovědětivka66:10 13.1.2023
Co to znamená metrologický řád. Když je zmínka v HACCP způsob kontroly měřidel v kuchyni (váhy, teploměr, vlhkoměr atp.), proč ještě samostatný řád, z čeho to vychází. To si asi udělím řád zlaté vařečky či šunky zlaté a budu mít hned řády dva... Nechci zlehčovat, ale to jsme kadeti na všechno řád, skutečnost se stejně jinde. V malých Mš kuchyňské váhy, sklepy jako šopa na dvoře ve 200let staré škole, v kuchyni vlhko jak v prádelně, když je nedokonalá klimatizace atd. atd.
odpovědětRaduza18:37 18.1.2023
na fb skupině vedoucí školních jidelen si radí, jsem četla, že metrologický řád chtěla kontrola z veteriny ve zlínském kraji. To, co je v hlavním příspěvky je postup, jak kontrolovat, jen paní chtěla protokol o kontrole.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi