Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Odnos jídla z jídelny v jídlonosičích

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětZuzka K11:32 07.09.2023
Zdravím, muj dotaz, ve školce dítě , předškolák který vůbec nejí nic, mužeme dávat oběd do jídlonosiču které si matka donese a odnese když bere dítě po obědě domu ? To samé ve škole děti nestíhají autobus a chtějí denně jídlo do nosičů, lze nebo ne?? Děkuji
odpovědětMoňula7:51 08.09.2023
Dobrý den, na nandání do jídlonosičů máte určený čas, který se nekříží s výdejem stravy v jídelně. Pokud tedy rodič z MŠ zvládne dodržet čas výdeje a vyzvednout oběd, asi bych s tím problém neměla. Měli jsme tu takové dítě, ale čas rodičům nevyhovoval. Varianta, že si někde v ten daný čas vyzvednu jídlonosiče já a nandám je, uložím do šatny a maminka si ho pak vezme, zase nevyhovuje mě. Není to správné skladování a nemohla bych ručit za nezávadnost pokrmu a tak byla naše holčička bez jídla. Bohužel to byl naprostý extrém - jídla ani pití se nikdy nedotkla, nepromluvila jediné slovo a dokonce nechodila ani na toaletu. Letos nám nastoupila do školy a světe div se - JÍ, PIJE I MLUVÍ :-) některé případy se prostě nevlezou do žádných tabulek a doporučení. Hezký den
odpovědětJana37:31 09.09.2023
Dle mne jsou jidlonoše velmi problematické a odporují vyhlášce . Dle mne jediná správná cesta je zachlazeni. Některé školy to tak dělaji ..
odpovědětivka67:56 09.09.2023
Jí se na místě určeném a to je školní jídelna. Výjimky povoluje ředitel školy nebo školského zařízení, není součástí vyhlášky, nutno zachovat rovný přístup ke všem. U nás máme náhlé zdravotní důvody a mimořádné situace jak provozní, tak zákonných zástupců, vždy povoluje vedení školy.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi