Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Stravování bývalého zaměstnance

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětBobule13:38 11.1.2022
Naše škola nemá doplňkovou činnost, vaříme jen pro zaměstnance a děti, cizí strávníky nemáme. Obědy zaměstnanců nejsou hrazeny z FKSP. Dnes mi bylo oznámeno, že zástupkyně končí, jde do důchodu a už nebude učit na naší škole. Ale že na obědy bude dál chodit, že to prý našli v nějaké vyhlášce...(nevím o žádné) Myslím, že to není pravda a že na oběd nemá nárok. Můžete mi, prosím, poradit jestli to tak je?
odpovědětNaďa20:17 11.1.2022
Zákoník práce § 236 odst. 3: http://zakony.centrum.cz/zakonik-prace/cast-10-hlava-3-paragraf-236 Jistě to má vaše škola i ve vnitřní směrnici. Požádejte o ni, abyste do ni mohla nahlédnout.
odpovědětBobule8:36 12.1.2022
Velice děkuji Nadě za užitečné informace.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi