Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Stravování zaměstnanců

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětrohlik8:05 1.9.2022
Mám dotaz, jak se počítá práce pani učitelce, která u nás vyučuje na 2 hodiny denně., má nárok na oběd? Ve vyhlášce je po odpracování 3 hodin, ale musí bát přítomna na pracovišti nebo se počítá i její příprava doma? Děkuji všem, co se budou snažit mi pomoc a přeji hezký start do nového roku
odpovědětdudek9:29 1.9.2022
Dobrý den, zaměstnanec musí na svém pracovišti odpracovat 3 hodiny denně, aby měl nárok na oběd.
odpověděttáňa21:55 3.9.2022
Mám dotaz: Příspěvek na stravování z FKSP může být max.45% z ceny , které hradí zaměstnanec na potraviny?
odpovědětMoni9:58 4.9.2022
https://www.ucetnictvino.cz/33/prispevek-z-fksp-na-stravovani-uniqueidgOkE4NvrWuOGkMFoztUp2YvWuofHfoxCpLpGVMy1prA/
odpovědětJanulilinka12:16 20.9.2022
Dobrý den,mám dotaz týkající se hrazení obědů zaměstnanců z FKSP.Může se zaměstnanci z fondu hradit 50% pokud nemá stravenky nebo lze hradit pouze 45%.Děkuji za odpověďi
odpovědětLucieH14:43 21.9.2022
Dobrý den, u nás se z fondu FKSP hradí celá částka určená na potraviny, tj 37,- Kč na 1 oběd pro zaměstnance.
odpovědětMAJA19:10 22.9.2022
K FKSP: STÁLE JE V PLATNOSTI VYHLÁŠKA MF Č.114/2002 SB. (DOŠLOK NOVELIZACI, ALE :) PARAGRAF 7 O PŘÍSPĚVKU NA STRAVOVÁNÍ JE VYLOŽEN ASI TAKTO - POKUD MÁ ORGANIZACE ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ PLATÍ ODPOČET 45 PROCENT), NAPŘ. CENA POTRAVIN 37.- = 21 ZAMĚSTNANEC + 16 FKSP, POKUD JE TO JINAK JE TO HRUBÉ PORUŠENÍ ROZPOČTOVÉ KÁZNĚ A MŮŽE TO VÉST I K ODVOLÁNÍ VEDENÍ
odpovědětRenáta9:39 22.9.2022
Výše příspěvku na stravování z FKSP není právním předpisem stanovena, tzn. není nijak limitována. Pravidla se stanoví v Kolektivní smlouvě nebo v Pravidlech pro čerpání FKSP.
odpovědětRenáta9:45 22.9.2022
Novela od 1.1.2022: § 7 Stravování Z fondu lze přispívat zaměstnancům na stravování podle právních předpisů upravujících stravování v organizační složce státu, příspěvkové organizaci a státním podniku a na peněžitý příspěvek na stravování, nejvýše však 45 % tohoto příspěvku.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi