Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Normativ pracovní síly na děti v MŠ

Červeně příspěvky za posledních dní
odpověděteivlis8:22 23.9.2022
Dobrý den, jak prosím počítat délku úvazku kuchařky v MŠ - kuchařka připravuje svačinky, přesnídávky a vydává oběd - nevaří. Oběd vaří kuchařky, které vaří i po ZŠ. Počet dětí v MŠ 53. Děkuji. (A jestli děti v MŠ připočítat do celkového množství k dětem v ZŠ)
odpovědětivka68:38 23.9.2022
Vážená kolegyně, rozhodující je, z které oblasti jste v návaznosti na váš krajský normativ, od kterého si odvodíte i rozsah úvazků, na které vám přispívá stát. Zřejmě jste výdejna pokrmů, takže je normativ krácen cca na jednu třetinu, počet zapsaných dětí děleno normativ krát o,33 a vyjde vám přibližně úvazek pro výdejnu pokrmů. Pokud zaměstnavatel požaduje oproti stanovenému něco navíc, úvazek i prostředky zaplatí z rozpočtu třeba z jiné položky nebo vlastních příjmů organizace. Jídelna, která pro vás vaří si děti školky započte do počtu strávníků, ale zase určitým podílem, protože jenom vaří a nevydává, krát 0,67.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi