Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Dotované obědy v době nemoci

Červeně příspěvky za posledních dní
fotrsynku14:20 14.04.2023
107 par. 4 odst.9 Školský zákon umožňuje odebírat dotované školní obědy pouze v době školního vyučování a jen tehdy, je-li dítě vyučování přítomno. Za vyučování se považují také školní výlety, soutěže a další podobné akce. Jestliže dítě onemocní, může za dotovanou cenu zakoupit pouze oběd v první den nemoci, pak již ne. NEKOMPLIKUJE VAM TO ZIVOT TAK JAKO RODICUM? PROC PROSTE NENI DOTOVANY OBED I V DOBE NEMOCI, COPAK SE DITE PRESTANE UCIT A NEMUSI SI VEDOMOSTI DOPLNIT??
ivka67:23 15.04.2023
O dospělé v době nemoci se také stará zaměstnavatel a poskytuje mu zvýhodněné jídlo? Ve školském zákoně je podmíněna přítomnost ve škole (myšleno ne škola jako budova, ale proces), U individuálně vzdělávaného žáka je také nárok na dotované stravování pouze v době konání zkoušek, seminářů, práce ve škol atp.), jinak se starají zákonní zástupci. Výjimka je pouze u distančního vzdělávání, včleněno nově do zákona a při stravování žáků, kteří se připravují na závěrečné a maturitní zkoušky ve školském zařízení (domovy mládeže).

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi