Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma výzdoba jídelny

Červeně příspěvky za posledních dní
Dobrý den, chci se zeptat, jestli může být nad stoly v jídelně zavěšena dekorace ze stropu? Bude se zřejmě jednat o suché vazby nebo nějaké výtvory dětí. Z hygienických důvodů mi to nepřijde v pořádku, aby jim nepadaly různé součásti této výzdoby do talířů. Máme dost divoké děti a laxní dozor. Poprosím o odborný názor. Děkuji, přeji všem pěkný den.
odpovědětManka11:14 19.10.2023
Odborný názor vám poskytne hygiena. Ta naše nedovolí ani květiny v květináči na okně.
odpovědětivka614:38 19.10.2023
U nás zase z důvodu požární ochrany zakázal požární a bezpečnostní technik. Výzdobu můžeme mít buď za sklem nebo na parapetu s květinami. Od stropu na osvětlovacích tělesech nic, volné předměty také ne, prý to brání při úniku v případě požáru (textil, papír, lehká umělá hmota - to co se rychle vznítí a při hoření i může poletovat). Pak mi není jasné výstavky prací dětí v šatnách a ve třídách, v aule školy atp. To už bych brala tu hygienu, že se může prášit a vniknout do jídla.
odpověděthonzyk 9:25 20.10.2023
V šatnách, aule, na chodbách bych to vůbec neřešil, pokud to nevadí hasičům tak pohoda, v jídelně je to něco jiného, tam max na parapetech.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi