Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma cena diet

Červeně příspěvky za posledních dní
evaM12:49 16.06.2022
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdo vaříte dietní stravu ve školní jídelně, jakou počítáte cenu přesnídávky, obědu i svačinky a děláte prosím i zvlášť žádanku i výdejku? Děkuji Eva
jidelna.repiste13:25 16.06.2022
Dobrý den, Evi, cenu dietních jídel nechávám stejnou, jako u ostatních dětí, a to z důvodu: pokud je svačinka či oběd potřeba nahradit dietním jídlem, např.bezmléčným sýrem, či smetanou, rodiče si tento výrobek přinesou, označený jménem a datem. Samozřejmě uložíme do lednice s označením dieta. Nekupujeme dietní suroviny. Maximálně bezlepkové mouky a těstoviny a tím se vyrovná cena toho, co si rodiče přinesou. Žádanku a výdejku nepíši zvlášť, do výdejky za dietní surovinu do závorky vložím (dieta). Eva R.
exitkaa13:35 16.06.2022
Evi, my také vaříme diety. Co vyšla vyhláška v roce 2005, tak už si rodiče nic nenosí. Řekla bych, že nesmí...proto vznikla tato vyhláška. I tak cenu máme stejnou. Ano, je to dražší...ale upřímně, děti bez diet si přidávají tolik, že se to svým způsobem vyrovná. Dietní děti si de fakto nepřidávají. Když je jogurt, tak dám náhradu pro bezmléčné třeba přesnídávku nebo nějakou tyčinky, ovoce. Nebo někdy nic....aby se to rádoby vyrovnalo.
Miluše 220:25 16.06.2022
Ano, máte pravdu. Rodiče nic nosit do jídelny nesmí. Také vaříme bezlepkové diety. Veškeré suroviny nakupuje ŠJ. Postupuji stejně jako Vy.
dudek14:08 16.06.2022
Dobrý den, u nás vaříme diety, máme nutričního terapeuta a výdejku děláme zvlášť. Potraviny jsou pro ně dražší, proto platí víc peněz.

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi