Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma jak vysvětlit plusy a mínusy na výdejkách

Červeně příspěvky za posledních dní
karla11:39 06.06.2023
Dobrý den, já bych potřebovala vysvětlit, jak mám vysvětlit ekonomovi, že na výdejkách MŠ a ZŠ jsem v plusu, takže dětem dám ovoce a jogurty, oplatky, protože na to ty děti mají peníze . A přesto je neokrádám na porci. Zaměstnanci a cizí strávníci jsou v mínuse a proto jim nic navíc nedávám. Nedokážu mu vysvětlit i přesto, že vaříme v jedoum hrnci pro všechny, neokrádám nikoho, ale zaměstnancům nemůžu dát jogurt a dětem ano. Prosím pomohl by mi tady někdo, jak to vysvětlit? Děkuji všem za ochotu
Ludmila7813:12 06.06.2023
Dobrý den, zkuste mu "nasimulovat" dva dny - jeden den drahý oběd a druhý den levný oběd. Zaměstnanci za oběd platí například 40kč. Vy za potraviny na levný oběd utratíte 30Kč, za potraviny na drahý oběd utratíte 50Kč. Zaměstnanec si objedná pouze ten drahý a levný odhlásí, ve výsledku jste tím pádem minus 10Kč. Pokud si objedná oba, je ve výsledku na nule, pokud objedná jen levný, je ve výsledku plus 10. Děti chodí většinou na všechny obědy, levnější i dražší a mohou se dostat do plusu. Zaměstnanci a cizí strávníci často levné obědy typu čočková kaše odhlašují a berou jen ty, za které na potravinách utratíte víc, než je cena jednoho oběda. Tím se dostávají do minusu. Nevím, jestli píšu srozumitelně a jestli Vám to pomůže :))
karla14:18 09.06.2023
děkuji Ludmila 78 tohle mi pomohlo. děkuji a přeji hezký den

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi