Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Kuchařka mzdové tabulky

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětDas3222:26 24.7.2021
Chci se optat do jakého stupně a třídy bych měla patřit s výučním listem a 2letou nástavbou s maturou...jestli vzdělání patří do stupně nebo třídy ve státních mzdových zabulkách. Díky
odpovědětivka 68:23 25.7.2021
Záleží na pracovní náplni. Může mít třeba vysokou, ale když bude mýt jen nádobí, bude 1.-2. pl. tříde. Pokud samostatně vaří a vaří diety, tak v 6.tř., běžná kuchařka v 5. pl., vedoucí směny v internátním zařízení třeba i 7. pl. tř., kuchař specialista a s mezinárodní kuchyní a vedením skladu v 8. pl.tř. Najdete to v katalogu prací ve veřejných službách.
odpovědětLenik6211:00 16.8.2021
Chci se zeptat mám na provoze paní která má maturitu + BC. doteď dělala pomocnou sílu a vařila polévka a přílohy. Vedení tlačí na její zvýšení platové třídy i stupně - jako kuchařku. A ještě jí chtějí navýšit úvazek ze 6 hodin na 8 hodin a na dobu z určitou na dobu neurčitou.. Se kterým nesouhlasím. Nemá potřebnou praxi a vařit samostatně neumí hlavní jídla. Co se týče práce i k tomu mám výhrady. Vedení apeluje na její vzdělání. Poradí mi někdo. je to urgentní. Potřebovala bych se něčeho chytnout ať mám nějaké argumenty. Děkuji za všechny odpovědi.
odpovědětMoni8:11 17.8.2021
Maturita ani titul z pracovnice kvalitní kuchařku neudělají. Pokud "neumí hlavní jídla" tak přece nemůže dělat hlavní kuchařku. Doporučila bych vám nasadit adeptku přímo do první linie. Nechte ji samostatně připravovat hlavní jídla a výsledek se dostaví sám. Ať vám uvaří deset dvacet hlavních složitějších jídel a bude jasno :)
odpovědětzdenouš20:26 16.8.2021
Pokud nejste s její prací spokojena,tak to je sám o sobě dost pádný argument.Vy,jako vedoucí by jste si měla rozhodnout o tom koho potřebujete a může to být třeba ing.Bohužel,to že spadají jídelny pod ředitele je v mnohém velká nevýhoda.Já jsem tady ředitel a já si budu rozhodovat, jsem slyšela neustále.Jak může ředitel rozhodovat o těchto věcech ,když nezná poměry v kuchyni?
odpovědětTadeas12:28 18.8.2021
Dobrý den pracuji v MŠ jako hlavní kuchařka nemáme teď k dispozici vedoucí školní jídelnu dochází jen nějaká na záskok a tak musím teď dělat vše od objednávek normování atd . Můžu poprosit jakou bych měla mít třídí teď mám 5 děkuji
odpovědětivka613:23 18.8.2021
Záleží na tom, jaké pracovní činnosti jsou zařazeny do jaké třídy, obecně, pokud je vykonávaná činnost ved. ŠJ, tak od 6. pl. do 9. pl. třídy. Po měsíci zastupování by vám náležel plat zastupovaného (příplatek za vedení, osobní příplatek).
odpovědětRadkaa9:21 19.8.2021
Pokud do ŠJ dochází paní na zástup, tak bych u vedoucí kuchařky práci navíc řešila odměnou.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi