Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Odhlašování obědů v MŠ

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětRenata D.9:05 27.4.2018
Dobrý den, můžete mi prosím napsat, jak máte nastaveno odhlašování obědů v MŠ? U nás je to zatím tak, že v osm zjišťujeme skutečné stavy dětí v MŠ a pak teprve normujeme. Ale není to samozřejmě dobrý systém a navíc rodiče díky tomu děti téměř neodhlašují. Chtěla bych pro příští rok nastavit nová pravidla, ale nechtěla bych si tím způsobit potíže - např. ve formě 30 jídlonosičů denně, pro které si přijdou rodiče, kterým bylo zatěžko děti odhlásit, nebo tím, že nám bude 30 porcí zbývat. Proto bych ráda věděla, jaký systém se osvědčil v jiných školkách.
odpovědětjitka4910:44 27.4.2018
Mám to nastavené stejně jako vy. Zjišťuji ráno také skutečné stavy. Určitě neplánuji změnu.
odpovědětryba9510:46 27.4.2018
Dobrý den, jsme jídelny kdy se vaří cca 500 porcí s výběrem dvou jídel. Z naší jídelny se denně odváží cca 200 jídel do okolních školek a škol. Odhlašovat a přihlašovat děti nejen školkové ,ale i školní mohou rodiče do 7:30. Normujeme den předem na konci směny podle aktuálního stavu a pak po pul 8 ,aby jsme si to srovnaly. Za ty roky už tak nějak máme i odhad a spíš jsme to vzaly jak to je. Když jsem chtěla udělat změnu co se přihlašování a odhlašování týče tak všichni a hlavně pan ředitel byli proti a spíše naopak by byl radši kdyby si děti mohli objednávat snad i během výdeje.
odpovědětexitkaaa14:32 27.4.2018
Tak u mě si zvykli odhlašovat den předem do 11 hodin. Ano, vyjímečně vezmu ráno odhlášku, kterou mám v e-mailu. Ale nesmí se takové odhlášky opakovat. A aby bylo 30 jídlonosičů ve školce, tak to nevím. Vyvážíme do mateřské školky obědy, které jsou objednané. Ale je pravda, že od doby (je to už pár let zpět) co jsem začala doúčtovávat doplatky (rodiče jsou o nich písemně informováni) tak si odhlášky hlídají. Ze začátku bylo zle, ale nyní už je doba, kdy to berou jako samozřejmost.
odpovědětlana7:16 4.5.2018
Dobrý den, tak u nás se odhlašuje den dopředu do 14hodin,kdy se normuje a fasuje na další den. Když je bezmasé jídlo odhlašujeme ráno do 8 hodin a v MŠ do 8 hodin i odpol.svačiny, Vaříme pro MŠ a ZŠ. Neodhlášené obědy je možné si vyzvednout v 11 hodin(1.den)
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi