Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Hrazení režijních nákladů

Červeně příspěvky za posledních dní
odpovědětKaty9914:04 11.1.2022
Dobrý den, prosím Vás chci se zeptat. Vaříte někdo pro jinou školku nebo školu? Kdo komu účtuje režijní náklady? Myslím tím, jestli vařící škola vystaví fa a obec té školky, do které se dováží, zaplatí nebo fa vystaví obec obci? Děkuji
odpovědětexitkaaa6:45 12.1.2022
Dobrý den. Já už roky vše účtuji dané škole. A mám pocit, že ta si přímo do rozpočtu žádá o tyto náklady. Obec se mnou žádnou smlouvu na stravování nemá. Má ji škola. A ta ať se přizpůsobí. Vždyt může ona přeúčtovat tyto režie obci. Já bych si tím hlavu nelámala. Jak jsem psala....mám smlouvu se školou, té vyfakturuji vše a oni ať klidně přefakturují. Aspoň tam uvidí, že oběd není jen za 35 Kč. ;-) Stejně si na základě této faktury rozúčtovávají FKSP, co platí zaměstnanci, mzdy atd. atd.
odpovědětATEVY10:06 12.1.2022
Dobrý den. Fa posílám na školu /máme s ní sepsanou smlouvu./ Fakturuji FKSP zaměstnanci, dále režijní náklady zaměstnanci a režijní náklady děti MŠ /svačiny+obědy/a za děti ZŠ /obědy./ Celkem 3 Fa. Pokud máte program VIS a nastavíte si tam tisk Fa není s tím skoro žádná práce. Hezký den.
odpovědětexitkaaa7:02 13.1.2022
ad ATEVY: Tomu jsem se chtěla právě vyhnout. Kdysi dávno to tak také bylo a pak jedna škola co dva měsíce měnila FKSP, chtěla měnit jinou úhradu strávníkům na věcné náklady a tak. Ono když se to mění jednou za rok, tak je to OK.... Ale když si začali takto vymýšlet, tak jsem změnila smlouvu. A pokud si to vnitřně mění, tak ať si to vnitřně přefakturují dle potřeby. Proč já bych si měla přidělávat práci? Já fakt nemusím vědět jak která škola komu přispívá a nepřipsívá. Mám několik škol a nikdo nic neříká. Ale je fakt, že si to každý přizpůsobí podle sebe. Mějte se hezky.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi