Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Doplňková činnost

Červeně příspěvky za posledních dní
Moňula11:52 21.04.2023
Dobrý den kolegyně a kolegové, jdu si k Vám zkušenějším pro radu. U nás ve ŠJ máme doplňkovou činnost. Za leden, únor a březen se mi tu nastřádaly mzdové prostředky, které jsem chtěla přerozdělit pro kuchařky, dle jejich zásluh (pracovní výkonnosti nebo jak to nazvat). Účetní mi to vrátila, že to nelze, že musí mít všechny kuchařky stejnou výši odměny. Opravdu je to tak?? Nebo mi prosím někdo poradíte jak argumentovat. Předem mockrát děkuji a přeji krásný víkend.
terca13:07 21.04.2023
Dobrý den , já rozděluji peníze vždy za každý ukončený měsíc. Peníze přerozdělím podle zásluh. Dělám to již několik let,ale nikdy mi to účetní ani paní ředitelka nevrátila. Myslím,že vy víte nejlépe jak s penězi naložit. Je to jako s odměnami. taky nedostanou všichni stejně.
Moňula13:16 21.04.2023
Mockrát děkuji :-)
ivka68:56 22.04.2023
Mela byste se s účetní domluvit, jak má nastaveny platy v doplňkové činnosti, jestli mají všechny kuchařky poměrnou část z rozpočtovaného platu nebo dle skutečného zařazení, od toho se odvíjí i výše ohodnocení, Jestli to máte pouze přerozdělení z fondu odměn, tak je na vás, komu kolik vyplatíte.

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi