Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma Výtah

Červeně příspěvky za posledních dní
Iren7:41 7.12.2022
Dobrý den, máme v MŠ výtahy na přepravu jídla. Bohužel, ten pán, co k nám chodí 2x ročně na revize nám nevyhovuje svým přístupem. Chtěla bych se zeptat, jaká firma vám dělá servis výtahů, s kterou jste spokojené. Potřebovala bych doporučit firmu, která by nám dělala revize a také postupně výtahy zmodernizovala.
Zalka9:39 7.12.2022
Firem je více... Kone, Výmyslický výtahy, Otis...... Záleží, zda obsluhují váš region. Někdy stačí zavolat nadřízenému a domluvit si, že vám nevyhovuje jednání daného technika, třeba vám pošlou někoho jiného nebo jinak vyřeší váš problém a nebudete muset měnit firmu. Nezávazně můžete oslovit některého z výrobců výtahů, zda by vám navrhli způsob modernizace a dali finanční nabídku.
Valentýna13:07 7.12.2022
Výtahy jsem řešila asi před dvěma lety. Přístup těch techniků je katastrofa, ceny jsou příšerné a firma není schopna doložit, za co vlastně peníze chce (když jsem chtěla rozepsat položky za revizi, tak nebyli schopni). Učinila jsem poptávku, jednalo se mi především o cenu za čtvrtletní kontroly, ale ceny mají všichni téměř stejné. Jedna firma byla levnější, ale ta měla zase velmi negativní recenze. Tedy velký výběr není.

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi