Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse na téma sladké snídaně

Červeně příspěvky za posledních dní
Zdena S.13:00 08.03.2022
Dobrý den, jdu si k vám pro radu. Občas dětem upečeme nějakou buchtu či koláč k ranní snídani, nebo k odpolední svačině. Připadá mi, že pečeme pořad to samé - buchta na plech, perník, makovec, koláč na plech. Poraďte mi prosím nějaký recept co pečete vy. Děkuji Zdena
ivka69:52 09.03.2022
Třená těsta, bublaniny, perníky, makovce, s ovocem, tvarohem na plech, to je nejrychlejší na ranní přesnídávku. Na odpoledne i kynutá těsta koláče, plněné rohlíčky, mufiny. Myslím si, že už to, že pečete, je dobře většinou to máme také tak. Na Vánoce linecké kolečko nebo figurku Mikuláše z perníku. Nic nového nevymyslíme, jen obměňovat náplně a těsta. Na plech je snadné i na vydávání. Jednou jsme dělaly jablka v županu a nikdy víc, bylo to pracné a děti snedly jablko a oříšek, těsto nechaly (bylo to pro 80 MŠ).
Radkaa17:30 09.03.2022
U nás se hygieničky i metodičky přiklánějí ke slané přesnídávce, která děti po ránu více zasytí. Moučníky pečeme na odpoledne. Stejné jako vy. Zkoušely jsme rolády nebo řezy zdobené třeba krémem z mascarpone, ale děti se jenom porýpaly, zbytečná práce. V MŠ jenom jednoduše.

TOTO TÉMA JE ARCHIVNÍ, DISKUSE JIŽ BYLA UZAVŘENA

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi