Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Podrobnější pokyny k přihláškám na akce

Jsme rádi, že akce, které pořádáme, mají u vás takový ohlas. Usilujeme o to, aby vaše přihlašování bylo co nejjednodušší a aby všichni účastníci školení plynule a bez zdržení prošli úvodní prezencí.
Bohužel však na každé akci musíme hned u vchodu řešit některé nesrovnalosti v přihláškách, které způsobují, že musíte stát ve frontách a které vám účast hned v úvodu znepříjemňují.
Tyto potíže jsou většinou způsobeny tím, že se snažíte podat svou přihlášku mnoha jinými způsoby, než jsou ty, které nabízíme.

Elektronická přihláška je základ

Základní způsob přihlašování na všechny akce portálu Jídelny.cz je elektronická přihláška. Pro účastníky našich akcí je připravena účastnická databáze a vaše elektronická přihláška se do ní přímo zapíše. Taková přihláška zaručuje kompletnost dat, nikdo se jí dále nemusí zabývat, upravovat ji, přepisovat. Pomocí této databáze organizátoři jednoduše vytisknou prezenční listiny, vystaví osvědčení, kontrolují případné platby apod. Zpracováváme opravdu velké množství přihlášek a bohužel je není možné zpracovávat ručně.

Kde najdete přihlášku

  • V období akcí (školení, konferencí) je na začátku homepage portálu dlouhodobě umístěn zvací článek. V jeho textu je vždy odkaz na elektronickou přihlášku (obvykle pod tlačítkem „Přihlásit se").
  • Dále odkaz na zvací článek, najdete na pravé straně homepage v boxu DOPORUČUJEME.
  • Přihlášku najdete i v menu pod odkazem Akce.

Telefon jako výjimka

Mohou nastat případy, že stránka s přihláškami se nedá otevřít, nebo nefunguje internet, nebo je třeba jen provést v přihlášce změnu. Pro tyto účely pak slouží telefonní číslo, kde je možno vše dohodnout. Jenže zapsat přihlášku po telefonu je zdlouhavé, operátor občas neporozumí dobře volajícímu a tak dochází k chybám. A mezitím volají další, linka je obsazená a nespokojenost narůstá...
Vždy, když oznámíme termíny nových školení, je naše číslo zablokováno množstvím hovorů. Píšete nám, abychom přidali telefonních čísel a operátorů. Ani kdybychom zřídili call centrum s dalšími dvěma, třemi operátory, nedokázalo by zvládnout takový krátkodobý nával přihlášek.
Telefonické přihlašování je asi totéž, jako by ve vaší jídelně byl na objednávání jídel terminál, ale vaši strávníci s čipem by chodili objednávat obědy k vám do kanceláře osobně. Výjimečně a jednotlivě se to jistě dá zvládnout, nelze to však dělat hromadně.

Jak neposílat přihlášky

  • Své přihlášky se nám snažíte dodat mnoha dalšími méně vhodnými způsoby.
  • Necháváte je na telefonním záznamníku – Tam údajům někdy není rozumět a nemusí být úplné.
  • Mailem – Posíláte je na jiná pracoviště portálu Jídelny.cz nebo dokonce do jiných firem, které mají s portálem společné jen to, že s ním spolupracují.
  • Pomocí vzkazovníku – Tento nástroj je určen pro vzkazy do redakce. Ta však akce neorganizuje a nemá možnost takové přihlášky (často neúplné) předávat organizačnímu týmu. Redakce dostává množství další pošty, zpracovává ji se zpožděním a k vaší přihlášce se nemusí včas dostat.


Řada z vás běžně používá internet a osvědčuje svou zručnost při každodenním používání portálu Jídelny.cz, v jeho diskusi, mailováním apod. Využijte, prosím, tyto vaše zkušenosti při přihlašování na akce portálu Jídelny.cz a používejte elektronický způsob přihlášky. Elektronická přihláška je pro vás pohodlnější a šetří i váš čas.

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi