Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Návod k objednání

Technické předpoklady

Před objednáním ekurzu či online semináře se ujistěte, zda máte:
a) funkční počítač s připojením na internet a tiskárnou
b) funkční prohlížeč pdf souborů (např. Acrobat Reader)
c) zapnutá vyskakovací okna v internetovém prohlížeči
d) webový prohlížeč vždy v poslední verzi: Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera. Doporučujeme Google Chrome (pokud jej nemáte aktuální, tak si jej nainstalujte).

U ekurzů si vše můžete ověřit na demokurzu.

Registrace účastníka je nutná

a) Každý zájemce o ekurz či online seminář musí mít na portálu Jídelny.cz svou vlastní registraci i objednávku!
b) Údaje uvedené v objednávce zadávejte pečlivě, Vaše jméno bude později uvedeno na osvědčení o absolvování kurzu a nelze ho měnit.
c) Nejste-li dosud registrováni, můžete tak provést i během objednávky kurzu.

Objednání

1. Zobrazte si přehled ekurzů či online seminářů a kliknutím na název otevřete zvolený kurz či seminář. Dále klikněte na tlačítko Objednat kurz >>>. Dostanete se tak na objednávkový formulář.

2. V úvodu formuláře zaškrtněte, zda na portálu Jídelny.cz máte nebo nemáte registraci.

 Snímky ekurzy

3. Nejste-li si jisti svými přihlašovacími údaji, můžete si je nechat zaslat na této stránce: http://www.jidelny.cz/uzivatel_heslo.aspx

a) Jestliže jste registrováni, zadejte své uživatelské jméno a heslo a klikněte na tlačítko Přihlásit. Tím se Vám údaje z vaší registrace automaticky doplní do přihlašovacího formuláře, kde je můžete libovolně upravit a doplnit.
b) Jestliže nejste dosud registrováni, zvolte si své uživatelské jméno a heslo, zadejte je do formuláře a vyplňte všechna další pole formuláře.

4. Věnujte pozornost zejména při vyplnění všech údajů pro daňový doklad a e-mailové adresy, která je pro komunikaci velmi důležitá.

5. Objednávku odešlete pomocí tlačítka Objednat kurz.

6. V následující obrazovce si tlačítkem Zobrazit předpis pro platbu můžete vytisknout předpis k platbě. (Předpis k platbě je také součástí potvrzovacího e-mailu)

7. Po odeslání objednávky Vám v krátké době přijde e-mail s potvrzením objednávky a v příloze budete mít předpis k platbě.

8. V případě další objednávky na jiného účastníka se po ukončení objednávky nezapomeňte odhlásit - v pravém rohu v horní liště.

 Snímky ekurzy

9. Uhraďte účastnický poplatek. Platba v hotovosti není možná!

10. Po připsání účastnického poplatku na bankovní účet dodavatele Vám bude e-mailovou zprávou zaslán daňový doklad k zaplacené platbě a zpráva o aktivaci ekurzu či online semináře. Od tohoto okamžiku začíná u ekurzu běžet 14 denní doba, po kterou je ekurz přístupný.

11. Jakmile zprávu o aktivaci obdržíte:
- u ekurzu můžete začít se studiem,

 Snímky ekurzy


- u online semináře, máte možnost vstoupit do prostředí živého vysílání, kde v chatovacím okně můžete napsat dotaz k tématu. Vaše dotazy budou zodpovězeny během živého vysílání. Na ikoně u studijního materiálu je vidět termín, kdy budou podklady zpřístupněny. Po tomto termínu si studijní materiály můžete stáhnout a popřípadě si je vytisknout.

 Snímky ekurzy

12. Komunikace probíhá vždy online. Veškeré informace, faktury, osvědčení Vám budou zasílány prostřednictvím e-mail adresy info@jidelny.cz.

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi