Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
15 let informací pro hromadné stravování

Návod k registraci

1. Vytvoření nové registrace lze provést zde.

2. Vyplňte pečlivě všechny potřebné údaje:

Jméno a příjmení: vaše skutečné jméno a příjmení – bude sloužit k příp. korespondenci s provozovatelem portálu.

Přezdívka/přihlašovací jméno: libovolný textový řetězec (např. vaše příjmení, nebo pouze křestní, nebo přezdívka) – bude se objevovat v diskusních příspěvcích. Přezdívka musí být v diskusi jedinečná, tzn. že pokud zadáte přezdívku, která se již mezi registracemi vyskytuje, systém vaši registraci odmítne a budete muset zadat jinou přezdívku.

Heslo: přístupové heslo do vaší registrace a při přihlašování uživatele. Heslo musíte zadat pro kontrolu 2x.

E-mail: bude sloužit pro příp. korespondenci s provozovatelem portálu a budete-li si to přát, objeví se ve vašich diskusních příspěvcích. E-mail musí být správně zapsaný (např. bez mezer, se zavináčem a stečkou na správném místě) a musí být funkční.

Požadované služby: zde si zaškrtněte, do jakých služeb portálu Jídelny.cz vám má registrace umožnit přístup.

3. Políčka pro další informace se objeví podle toho, jaké služby jste zaškrtli. Jestliže objednáte přístup do diskuse, musíte vyslovit souhlas s Pravidly diskuse. Jestliže požadujete přístup do objednávek, musíte vyplnit fakturační, příp. dodací adresu a vyslovit souhlas s Obchodními podmínkami. Na konci formuláře nezapomeňte vyplnit kraj, kde působíte.

4. Na závěr stiskněte tlačítko Registrovat. Proběhne-li registrace v pořádku, objeví se vám na obrazovce potvrzení. Neproběhne-li (chybějící údaje, obsazená přezdívka, špatný e-mail), formulář registrace se znovu objeví a červeně označené pole musíte vyplnit znovu.

 

Děkujeme vám za vaši registraci na portál Jídelny.cz.

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi