Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Hodnocení již proběhlých prezenčních kurzů pro nové vedoucí

Od roku 2020 pořádáme Kurz pro nové vedoucí formou elektronického kurzu.

Praha 20.–21.11.2019

Martin Mudra, Litoměřice
Srozumitelnost výkladu. Odnáším si materiály a základní informace o provozu.

Gabriela Kopáčková, Blatná
Nastupuji jako nová vedoucí ŠJ. Z kurzu si odnáším nové znalosti, ohledně hygieny a stravování.

Petra Heinzová, Březová-Oleško
Na kurz jsme se přihlásila, abych se dozvěděla nové věci a ty, které vím, si potvrdila, že jsou správně.
Líbila se mi odbornost a koncepce školení. V některých částech mně chyběla větší hloubka (ale chápu, že od toho jsou zřejmě další kurzy).
Odnáším si řadu důležitých poznatků.

Anonymní hodnocení
Chtěla jsem si doplnit informace o správném chodu ŠJ. Líbil se mi důkladný výklad všech školitelů.
Účastí jsem získala důležité informace o správném chodu ŠJ.

Praha 11.–12.06.2019

Andrea Mráčková, Bílý Potok
Odnáším si spoustu důležitých a podstatných informací, které se budu snažit v případě potřeby uvést do praxe. Děkuji za přednášky s interakcí. Nebylo to nudné J

Lenka Zahradníková, Praha-Kbely
Odnáším si velmi mnoho informací z teorie. Velmi dobře zpracované školení.

Lenka Kolářová, Plzeň
Z kurzu si odnáším návod jak vylepšit chod provozu.

Jaromír Smolek, České Velenice
Skvělá organizace, řešení problémů diskusí. Z kurzu si odnáším všeobecný přehled o problematice.

Brno 04.–05.06.2019

Jana Florianová, Brno
První den to byl ztracený čas! Asi bych se tolik nevěnovala managementu, ale co práce vedoucí ŠJ obnáší – povinnosti, práva. Odnáším si více poznatků o bezpečnosti, skladování potravin, HACCP. Upozornění na zbytečné činnosti při práci ve vývařovně.

Markéta Korábková
Z kurzu si odnáším spoustu zajímavých nápadů na zlepšení, rad a řešení. Orientaci v problematice celkové koncepce jídelny.

Pavlína Serbousková, Rájec-Jestřebí
Z valné většiny kurz moje očekávání splnil. Ujasnila jsme si některé náležitosti. Spoustu nových vědomostí. Děkuji, že jste a pořádáte školení. Vnášíte tak řád do občasných zmatků a chaosu, který se zkrátka v tomto oboru často objevuje. Díky!!!

Praha 16.–17.01.2019

Tereza Málková, Praha
Začínám v této pozici, takže jsme se přihlásila, abych si urovnala, co a jak má být do nějakých souvislostí. Na co mám a nemám nárok, co můžu a nemůžu. Kurz moje očekávání splnil, určitě byl přínosný. Odnáším si odpovědi na všechny své otázky a něco navíc J

Soňa Prokůpková, Trutnov
Na kurz jsem se přihlásila, abych pochopila souvislosti, jelikož nebyl nikdo, kdo by mi cokoliv řekl a předal pracovní činnost na pozici vedoucí ŠJ. Kurz moje očekávání splnil. Jsem velmi spokojena, souvislosti mi byly vysvětleny.

Petra Urbanidesová, Teplice
Kurz moje očekávání splnil, hlavně druhý den. Z kurzu si odnáším informace, které mi chyběly. Návody a poučení co a jak dělat lépe nebo jinak.

Marie Neumanová, Přáslavice
Z kurzu si odnáším hodně poznatků, o kterých jsem moc nevěděla.

Anonym
Jsem ve funkci úplný nováček. Kurz moje očekávání splnil ve všech směrech. Byl pro mě osobně velkým přínosem. Nejen z hlediska přednášejících, ale i ze zkušeností ostatních kolegyň.

Brno 12.–13.09.2018

Eva Přibylová, Jihlava
Nikdy jsem v potravinářském provozu nepracovala, chtěla jsem se dozvědět vše důležité pro správný provoz, na co si dát pozor, jak vést podřízené apod. Líbilo se mi, že lektoři byli ochotní zodpovědět jakýkoliv dotaz. Odnáším si plnou hlavu informací.

Vendula Nováková, Šebetov
Přihlásila jsem se, protože začínám v pozici vedoucí ŠJ. Líbil se mi přístup lektorů, srozumitelnost výkladu, diskuse. Odnáším si základy do začátků nové funkce a nové informace ohledně hygieny. Mějte se hezky :-)

Jitka Kolářová, Hradec Králové
Na kurz jsem šla, abych se dozvěděla něco nového. Odnáším si sešit, poznámky, nápady, úkoly. Děkuji.

Klára Sedláčková, Brno
Jsem ve funkci vedoucí ŠJ třetí týden a potřebovala jsem získat ucelené informace o své práci. Odnáším si spoustu informací.

Praha 29.–30.08.2018

Jiří Vrkoslav, Pec pod Sněžkou
Na kurz jsem se přihlásil, protože "Jídelny" a jejich akce jsou vždy velmi přínosné. Líbila se mi diskuse a výměna informací. Odnáším si spoustu informací, které jsem si potřeboval ujasnit a mnoho podnětů pro svou práci. Vydržte v nastavené cestě. Super!

Lucie Hrušková, Ústí nad Labem
Na kurz jsem se přihlásila, abych se naučila nové informace a hlavně abych byla lépe připravená na svou pracovní pozici. Překvapil mě materiál (průvodce), který jsme dostali + lidský a humorný přístup školitelů. Odnáším si spoustu informací a hlavně velké množství otázek pro svou MŠ. Mám pocit, že o spoustě věcí nemá tušení ani p. ředitelka. Děkuji za to, že učíte nové vedoucí a jiné zaměstnance a že trávíte svůj čas studiem nových vyhlášek a informací :-)

Marie Turková, Heřmanův Městec
Na kurz jsem se přihlásila, abych získala základní znalosti před nástupem do funkce. Líbil se mi způsob vedení přednášek, ochota přednášejících, diskuse. Odnáším si ucelený přehled a "strach" před nástupem do funkce :-) Děkuji!

Nikola Schefflerová, Český Brod
Chtěla jsem se dozvědět co nejvíce informací, které budou pro mě a mé kolegyně přínosem. Líbilo se mi hlavně, že pánové školitelé nás nechali se veřejně vyjádřit a zapojili nás do diskuse.

Brno 13.–14.06.2018 

Hana Tunklová, Přerov
Na kurz mě přihlásila moje nadřízená. Jsem nový zaměstnanec a teprve se seznamuji se svou prací. Odnáším si nové poznatky. Kurz ve vašem podání se mi líbil, ráda bych se zůčastnila po nasbírání praktických zkušeností navazujicího kurzu.

Ludmila Pagáčová, Zábřeh
Od září mám nastoupit na pozici vedoucí ŠJ a potřebuji veškeré nové informace. Líbilo se mi, že veškerý výklad byl prefektní a dostačující, někdy i vtipný. Odnáším si spoustu informací a rad. Děkuji za příjemný kurz.

Renata Rozsypalová, Kvasice
Na kurz jsem se přihlásila, abych se seznámila s informacemi, které využiji s nástupem do zaměstnání. Libil se mi výklad, komunikace a atmosféra. Odnáším si cenné informace a trošku jistoty, že vše zvládnu.

Dagmar Klhůfková, Malenovice
Budu budoucí vedoucí školní jídelny, nemám v této oblasti zkušenosti. Na kurzu jsem získala základní důležité informace. Užitečné pro mě bylo hlavně předání funkce a pravomocí. Odnáším si dostatek základních informací pro začátek.

Ilona Vašková, Hlinsko
Chtěla jsem získat rozšíření znalostí, kontrol – co mi chybí v dokumentaci, ujistit se, zda dělám svoji práci dobře. Líbil se mi způsob vedení kurzu a příklady z praxe. Odnáším si rozšíření znalostí a dobrý pocit. Děkuji a přeji hodně úspěchů při dalším organizování těchto akcí!

Praha 06.–07.06.2018

Petra Šindelářová, Brandýs n.L
Přihlásila jsem se z důvodu nabytí sebejistoty při nástupu na místo vedocí ŠJ. Jako aktuální problém vnímám špatnou komunikaci se stávající vedoucí ŠJ. Líbil se mi management, přehled přednášejících o problémech a souvislostech. Odnáším si optimismus, motivaci, ucelený přehled.

Pavlína Hajná, Dobrovíz
Nastupuji na nové pracovní místo vedoucí ŠJ. Na kurzu se mi hlavně líbilo především uchovávání potravin a vše kolem komunikace s podřízenými. Odnáším si spoustu informací a zajímavostí. Děkuji, že děláte takto skvělé kurzy, moc mi to pomohlo.

Jana Nováková, Březnice
Chtěla jsem získat doplnění teoretických informací k praxi. Líbilo se mi vysvětlení legislativy. Odnáším si pochopení fungování ŠJ, doplnění znalostí. Mnoho informací na dva dny.

Erika Pohorská, Chrudim
Budu nastupovat na pozici vedoucí stravování a nic o tom nevím. Oba dva dny kurzu jsou pro mě velmi zajímavé. Odnáším si náměty, co musím vše u nás ve společnosti zjistit – co a jak se dělá. Děkuji, pokračujte v tom, co děláte :-)

Veronika Dvořáková, Jenišovice
Na kurz jsem šla, abych se dozvěděla a naučila nové věci. Líbilo se mi, že pí. Janotová používá příklady z praxe. Odnáším si poznatky, kde mohu něco i dohledat, dobrý dojem, zda se dělá práce správně.

Naděžda Řeháková, Šumperk
Na kurz jsem se přihlásila ohledně získání informací o legislativě pro stravovací provozy. Kurz splnil očekávání na 70 %. Chyběly mi základní informace o běžném provozu ŠJ (vedení základní agendy). Líbila se mi bezpečnost stravovacího provozu. Odnáším si znalosti z odpadového hospodářství a kontroly ekonomiky. 

Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi