Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
15 let informací pro hromadné stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 587 firem, zobrazeny firmy 1 až 15

Doporučujeme
Bidfood Czech Republic s.r.o.

Bidfood Czech Republic s.r.o.

Nespokojíme se s tím být jen dodavatelem čerstvého masa, nebo mražených a suchých potravin. Vyrábíme kvalitní české výrobky pod značkami Nowaco, Prima a Bagetier. Zpracováváme maso, ryby a zvěřinu v moderních závodech v Kralupech nad Vltavou. Připravujeme pro školní jídelny mnoho zajímavých projektů, které mají za cíl s Vaší pomocí udržet a dále zlepšovat kvalitu mnohdy jediné teplé a pravidelné stravy pro naše děti. Pro institucionální gastronomii jsme platným partnerem a vzájemnou inspirací.
http://www.objednatzbozi.cz - Středočeský kraj
Další odkazy

1. na trhu :: KIRS gastro s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem gastronomického zařízení a gastro vybavení pro profesionální provozy. Nabízíme kompletní gastronomické vybavení pro školní jídelny a školky. Záruční servis a montáž je samozřejmost. Záruka atraktivních cen.
http://www.kirsgastro.cz - Hlavní město Praha

1. VINOHRADSKÁ ENERGETICKÁ

Komplexní zařízení restaurací, barů, kanceláří. Elektroinstalace. Stavby RD a rekreačních chat na klíč. Rekonstrukce staveb, zateplování budov, projekční činnost, stavební úpravy, úklidové práce, odvoz suti včetně likvidace na skládce.
http://www.vinenerget.cz - Hlavní město Praha

1A-Finance

Leasing strojů a zařízení Hypotéky pro podnikatele Hypotéky pro soukr.osoby Leasing automobilů Financování developerských projektů
http://www.1A-Finance.cz - Jihomoravský kraj

2P Gastro s.r.o.

prodej a servis gastronomického zařízení
http://www.2pgastro.cz - Plzeňský kraj

2V projekt s.r.o.

Realizace tendrové, výrobní a prováděcí dokumentace gastronomických provozů. Nabídka poradenství a studií v této oblasti.
http://www.2vprojekt.cz - Hlavní město Praha

A - Watermarket. Nápoje a voda. Kyslíková voda O2 Effect, Ice Tea, Ice COffee. Penguin drinks

Nápoje. Nápojový centrum Penguin. Výroba, prodej a distribuce kyslíkové vody O2 Effect, sycených a nesycených nealko nápojů – Ledová káva Coffee Time, Ledový čaj Ice Tea Cannabis. Výroba a velkoobchod minerálních vod, energetických a speciálních nápojů. Reklamní nápoje s Vašim Logem – Firemní a korporativní nápoje, nápoje pro Vaš klub, bar, restaurace. Online objednávka. Powered by Oxylife.
http://www.watermarket.cz - Hlavní město Praha

A Gastro

Nová i repasovaná zařízení pro gastronomické provozy, široký sortiment, nízké ceny, záruka. Plzeň.

A GASTRO - Libor Vrtěl

Prodej nových i repasovaných strojů a zařízení pro gastronomické provozy, dodávka, projektová příprava, montáž, doprava a zaškolení obsluhy.

A&T OBALY-velkoobchod/maloobchod

Tašky, sáčky, folie, kotoučky, pytle, etikety, kelímky, vaničky, misky, stuhy, tácky, příbory, brčka, míchátka, párátka, alobal, krabice na pizzu a dorty, svíčky, balící a toaletní papír, papírové ručníky a role, zásobníky, dávkovače, ubrousky, mycí prostředky, mýdla, osvěžovače.
http://www.obalyat.cz - Středočeský kraj

A.T. FORNAX

Prodej gastronomického zařízení - roboty, mixery, krouhače zeleniny, kutry, hnětače, myčky, výrobníky ledu, kávovary, výrobníky chlaz. nápojů a ledové tříště, varná technika, nádobí a další vybavení. Montáž, servis, poradenská a projekční činnost.
http://www.atfornax.cz - Hlavní město Praha

A1 KUCHYNĚ s.r.o.

Internetový obchod profi gastronomickým zařízením a potřebami pro školní kuchyně, jídelny, hotely, restaurace, bary, bistra, výrobny, obchody, ...
http://www.A1-gastro.cz - Plzeňský kraj

A1gastro

Vybavení gastronomických provozů
http://www.A1gastro.cz - Jihočeský kraj

A4K s.r.o.

Prodej, servis a montáž gastronomického zařízení
http://www.a4k.cz - Hlavní město Praha

Aa-gastro,

Nová i repasovaná zařízení pro gastronomické provozy, info, aktuální seznam s ceníkem, široký sortiment, nízké ceny.
Předchozí12345 ... 40Další
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi