Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
15 let informací pro hromadné stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 220 firem, zobrazeny firmy 1 až 15

Doporučujeme
Bidfood Czech Republic s.r.o.

Bidfood Czech Republic s.r.o.

Nespokojíme se s tím být jen dodavatelem čerstvého masa, nebo mražených a suchých potravin. Vyrábíme kvalitní české výrobky pod značkami Nowaco, Prima a Bagetier. Zpracováváme maso, ryby a zvěřinu v moderních závodech v Kralupech nad Vltavou. Připravujeme pro školní jídelny mnoho zajímavých projektů, které mají za cíl s Vaší pomocí udržet a dále zlepšovat kvalitu mnohdy jediné teplé a pravidelné stravy pro naše děti. Pro institucionální gastronomii jsme platným partnerem a vzájemnou inspirací.
http://www.objednatzbozi.cz - Středočeský kraj
Další odkazy

1st - Nábytek na míru, Autodoprava ODRIN CZ

Nábytek na míru, dle přání zákazníka, Kancelářský, do pokojů, Kuchyně, Vestavěné skříně, předsíňový nábytek, ložnice,bytové doplňky, Renovace, Realizace interiérů, laminátové podlahy, Broušení, lakování, fládrování,AutodopravA,stěhovaní, záruka ODRIN
http://www.odrin.cz - Hlavní město Praha

2V projekt s.r.o.

Projekční kancelář gastronomických provozů.Vypracování tendrové, výrobní a prováděcí dokumentace gastronomických provozů. Nabídka a poradenství v této oblasti.
E-mail: 2vprojekt@seznam.cz, Tel.: 725061864 - Hlavní město Praha

3D - Kontur, s.r.o., Topoľčany

Kuchynský a obývací nábytok, kuchynské spotrebiče, drezy. Montáž a dovoz, architektonické riešenie. Atypický nábytok pre kancelárie, hotely, reštaurácie.
E-mail: 3d.kontur@stonline.sk, Tel.: 038 5321 301 - Slovensko

4 you Rents s.r.o. - pronájem stany

Pronájem stanů a realizace: šapita, párty stany, historické stany, prodejní stánky, stany týpí, nafukovací skákadla. Dále zajištění: pódia, stoly, lavice, osvětlení, ozvučení, stylové dekorace. Využití: firemní setkání, oslavy, hudební a divadelní vystoupení, svatby, školení, sezónní trhy.
http://www.rents.cz - Hlavní město Praha

A 32 spol. s r.o.

Architektura a projekce pozemních staveb, návrhy a realizace interiérů, vizualizace architektury.

A Line, Prešov

Obchodno-realizačná firma zaoberajúca sa tvorbou a realizáciami interiérov. Architektonické návrhy a realizácie interiérov, atypických nábytkov. Predaj stavebného materiálu.

A. D. Creative s r.o.

Jsme společnost se zaměřením na designovou, výrobní a obchodní činnost v oblasti realizace interiérů se specializací na výrobu kancelářského nábytku a vybavení komerčních prostor se sídlem v Plzni a ve Zlíně.
http://www.adcreative.cz/ - Plzeňský kraj

A.M.O.S. DESIGN s.r.o.

nábytek, svítidla , interiéry, corian
http://www.amosdesign.cz - Jihočeský kraj

A.M.O.S. DESIGN s.r.o.

nábytek, svítidla , interiéry, corian
http://www.amosdesign.cz - Jihočeský kraj

A.T.F. Antonín Fára

Návrh a realizace interiérů na klíč.
http://web.telecom.cz/ATF - Středočeský kraj

A4K s.r.o.

Prodej, servis a montáž gastronomického zařízení
http://www.a4k.cz - Hlavní město Praha

ACAMP

Výroba a prodej - nábytek zahradní, campingový, pro gastronomii a lázně vysoké kvality, pro exteriér i interiér, včetně doplňků. Široký výběr stolů, lehátek, relax-lehátek, židlí, lavic z kovu, tahokovu, alu, acatexu. Široký sort.textil.doplňků.
http://www.acamp.at - Jihočeský kraj

ALBYS PRO s.r.o.

Výroba obalů na jídelní a nápojové lístky, pokojove lístky a mapy, kasírky, tašky na kasírky, zastěry barmanské asommeliérské, polokošile, trička a mnoho dalších položek
http://www.albyspro.cz/ - Jihomoravský kraj

Aletiér Dako - nábytek pro gastronomii

Nábytek pro restaurace, kavárny, terasy, jídelny. Stoly, židle, barové židle, kovové židle, zahradní nábytek, slunečníky, bary, barové pulty, stolové desky, podnože, restaurační a jídelní stoly, ratanový nábytek. Zastoupení firmy SM France a Antiga.
http://www.dako.cz - Hlavní město Praha
Předchozí12345 ... 15Další
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi