Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 128 firem, zobrazeny firmy 16 až 30

B E L L consulting

Vedení účetnictví, daňové poradenství, audit, ostatní účetnické služby. Daně, finance, mzdy a personalistika, právní služby, finanční poradenství Praha - Brno.
Nahlásit chybu
http://www.bellcons.cz - Jihomoravský kraj

B+B 2000

Poskytujeme vedení účetnictví, záznamní povinnosti, personální a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání FO a PO, účetní a daňové poradenství. Služby jsou zajišťovány daňovým poradcem a certifikovanou bilanční účetní.
Nahlásit chybu
http://www.bplusb.cz/ - Plzeňský kraj

Baiers advice s.r.o.

Ekonomické poradenství, vedení účetnictví, všechny daně, mzdové studio, účetní a mzdový outsourcing, rekonstrukce účetnictví.Pronájem a servis informačního systému Apolo včetně účetnictví, skladů, mezd a majetku.Úpravy software podle potřeb klienta.
Nahlásit chybu
http://bsa.apolosoft.cz - Hlavní město Praha

C.A.M.

Komplexní služby v oboru účetnictví. Vedeme podvojné účetnictví včetně zpracování mezd. Provádíme zpracování daňových přiznání. Zastupujeme klienty při kontrolách všech oprávněných institucí.
Nahlásit chybu
http://cambrno.webpark.cz - Jihomoravský kraj

CASCOM - daňová a účetní kancelář

Provádíme zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdových agend, optimalizaci daní. Vše pod dohledem daňového poradce a auditora, jehož služby také zajišťujeme. Možnost komunikace v cizím jazyce.
Nahlásit chybu
http://www.cascom.cz - Zlínský kraj

CESORG

Ekonomické poradenství, daně, zpracování a vedení účetnictví, správa bytových družstev, ekonomika podniku, audit, správa bytů a privatizovaného bytového fondu, daňová evidence, vedení mzdové a osobní agendy (mzdy). Bytová družstva, zahraniční audit, organizace řízení.
Nahlásit chybu
http://www.cesorg.cz - Pardubický kraj

Dagmar Brussmannová

Poskytování služeb učetníctví a personalistiky.
Nahlásit chybu
http://www.brussmann.cz - Středočeský kraj

Dagmar Chodová - AGENTURA AP

Zpracování jednoduchého a podvojného účetnictví, zpracování mezd pro malé organizace, přiznání k dani z příjmů FO a PO, DPH, silniční daně.
Nahlásit chybu

Dagmar Součková

Daňová a účetní kancelář - vedení jednoduchého i podvojného účetnictví (i s DPH), zpracování daní, mezd, zastupování na úřadech. Prodej daňového i účetního software a jeho školení.
Nahlásit chybu
http://sweb.cz/dagmar.souckova/ - Královéhradecký kraj

Daňová a účetní kancelář Jakubcovi

Vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy a daňové poradenství, veškeré typy daňových přiznání. Poskytujeme kompletní ekonomický servis pro podnikatele, malé a střední firmy a neziskové organizace. Smluvní záruka.
Nahlásit chybu
http://www.jakubcovi.cz - Jihomoravský kraj

Dáša Knottová

Činnost účetních poradců, vedení účetnictví. Vedení podvojného účetnictví a daňové evidence (jednoduché úč.) pro podnikatelské subjekty, rozpočtové a příspěvkové organizace, včetně vystavení daňových přiznání. Zpracování mezd personální agendy.
Nahlásit chybu
http://www.sweb.cz/knottova/ - Moravskoslezský kraj

Dat ekon Zlín

Vedení účetnictví a daňové evidence, mzdová agenda, účetní poradenství a dohled, zpětná rekonstrukce účetnictví, možnost odkladu daňového přiznání, zastupování před FÚ, ZP a OSSZ.
Nahlásit chybu
http://www.datekon.cz - Zlínský kraj

De facto Consulting, s.r.o.

Výzkum a audit jakosti služeb metodou mystery shopping.
Nahlásit chybu
http://www.defacto.cz, E-mail: info@defacto.cz, Tel.: 483306777 - Liberecký kraj

DELTA DATA

zpracování účetnictví, daňové evidence a mzdového účetnictví pro fyzické osoby, příspěvkové organizace a státní správu, nabídka zřízení firmy, pobočky nebo dceřinné společnosti na Slovensku
Nahlásit chybu

E.S.E. ekonomické a daňové služby

Daňové, právní, ekonomické a účetní služby. Finanční poradenství. Zastupování klientů. Komplexní servis od založení společnosti až po zajištění auditu. Individuální a profesionální přístup. AJ, NJ. Analýzy sociálních systémů společnosti. Personalistika.
Nahlásit chybu
http://www.ese-cz.com - Plzeňský kraj
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi