Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
15 let informací pro hromadné stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 225 firem, zobrazeny firmy 1 až 15

Doporučujeme
Bidfood Czech Republic s.r.o.

Bidfood Czech Republic s.r.o.

Nespokojíme se s tím být jen dodavatelem čerstvého masa, nebo mražených a suchých potravin. Vyrábíme kvalitní české výrobky pod značkami Nowaco, Prima a Bagetier. Zpracováváme maso, ryby a zvěřinu v moderních závodech v Kralupech nad Vltavou. Připravujeme pro školní jídelny mnoho zajímavých projektů, které mají za cíl s Vaší pomocí udržet a dále zlepšovat kvalitu mnohdy jediné teplé a pravidelné stravy pro naše děti. Pro institucionální gastronomii jsme platným partnerem a vzájemnou inspirací.
http://www.objednatzbozi.cz - Středočeský kraj
Další odkazy

1. LAPAČE HMYZU

Prodej profesionálních lapačů hmyzu a ostatních elektrospotřebičů za nejlepší ceny ! Doprava zdarma po celé ČR do 48 hodin!
http://www.ElektroLand.cz - Olomoucký kraj

A&L LIFETIME Papirove Ubrousky a ubrousky s potiskem. Kompletni papirovy program pro Hotely, Restaur

Vyroba, obchod, velkoobchod a maloobchod, export, import: Papirove ubrousky, papirove ubrousky s potiskem, Toaletni papir, toaletni papir s potiskem, Papirove rucniky a uterky, davkovace na ubrousky, davkovace na toaletni papir, tekute mydlo a uterky. LIFETIME – nové jméno na českém trhu HORECA a reklamy.
http://www.lifetime.cz - Hlavní město Praha

A&T OBALY-velkoobchod/maloobchod

Tašky, sáčky, folie, kotoučky, pytle, etikety, kelímky, vaničky, misky, stuhy, tácky, příbory, brčka, míchátka, párátka, alobal, krabice na pizzu a dorty, svíčky, balící a toaletní papír, papírové ručníky a role, zásobníky, dávkovače, ubrousky, mycí prostředky, mýdla, osvěžovače.
http://www.obalyat.cz - Středočeský kraj

Abus

Velkoobchodní prodej gastronomického vybavení. Vybavení kuchyní, restaurací, jídelen, barů: porcelán, sklo, příbory, profi nádobí, průmyslová drogerie, úklidové prostředky.
http://www.abusgastro.cz/ - kraj Vysočina

ADEZIN s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Zajišťujeme servis po celé ČR. Certifikát ISO 9001:2000.
http://www.adezin.cz - Středočeský kraj

ADM s.r.o.

veľkoobchod a maloobchod teplomery, vlhkomery kalibrácie HACCP.
admshop.sk - Slovensko

AFORE, v.o.s.

Kompletní sortiment kartáčnického zboží, úklidových a čistících prostředků, hygienických systémů, ochranných a pracovních pomůcek. Standardem k našim službám patří nízké ceny, rychlé a spolehlivé dodávky požadovaného zboží.
http://www.afore.cz/ - Liberecký kraj

A-gastro

Mycí stroje gastro, konvektomaty, šokery, šokovací zařízení, varné kotle, hobártfritézy, lednice, vešekeré náhradní díly na gastro zařízení, sporáky.
http://www.a-gastro.cz - kraj Vysočina

Agentúra BP A PO - Ján Sušek

Agentúra ponúka svoje poradenské a vzdelávacie sužby v oblastiach bezpečnosti práce, ustanovených pracovných podmienok, hygieny práce a ochrany pred požiarmi.

AGROMARKET,kompostárna Dolínek

Likvidace kuchyňského odpadu , kód číslo 20 01 08-Biologicky rozložitelný odpad z kuchyní www.kompostarna.cz
http://www.kompostarna.cz - Hlavní město Praha

AGROREAL

Kompletní služby pro gastronomické provozy. Dispoziční řešení - prodej a servis gastronomické techniky - zpracování provozních a sanitačních řádů - HACCP - pomoc při jednání s hygienickými orgány - kuchařské semináře - školení hygienického minima.
http://www.agroreal.cz/ - kraj Vysočina

ALFA Classic

Výroba a velkoobchod s hygienickými prostředkami.
http://www.alfaclassic.cz/ - Středočeský kraj

Alleko

Dezinfekce, dezinsekce, deratizace včetně speciálních služeb-ochrana dřeva, likvidace plísní, sanace bytů, sklepů, půd, studní, rostlinolékařství, likvidace neb. odpadů, odchyty zvířat. Prodej přípravků DDD, ochranných a aplikačních prostředků.
http://www.alleko.cz - Pardubický kraj

Alter, s.r.o.

Velkoobchod s úklidovými, čistícími a dezinfekčními prostředky.
http://www.alter-hk.cz/ - Královéhradecký kraj
Předchozí12345 ... 15Další
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi