Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 156 firem, zobrazeny firmy 151 až 156

V & T, s.r.o.

chráněná pracovní dílna, komplexní vybavení a dodávky pro restaurace, školní jídelny, úklidy, poradenství, gastro, sklo, úklidová a čistící chemie, rychlý závoz
Nahlásit chybu
http://www.vt-votrubec.cz/, E-mail: votrubec@vt-votrubec.cz, Tel.: +420499423579 - Královéhradecký kraj

Variatec, s.r.o.

Úklidové stroje a zařízení, čistící prostředky. hygienické systémy včetně náplní. Záruční a pozáruční servis. Zastoupení firem: ALTO, LAVOR, NILCO, CLARKE,COTECCO, IONGEL. Úspěch Vašeho úklidu začíná u nás!!!!
Nahlásit chybu
http://www.sweb.cz/variatec - Jihomoravský kraj

Věra Bačíková

Nabízíme Vám kompletní servis našich služeb v oblasti BOZP, PO, systém HACCP, pokladní systémy - Dotykačka / EET, hygiena práce. Vypracování dokumentací, školení, zastupování při kontrolách, atd. Hasící přístroje, lékárničky, bezpečnostní značení a další produkty. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Snažíme se poskytovat služby v co nejkratší době. Preferujeme individuální přístup u všech klientů při poskytování služeb BOZP, PO, HACCP.
Nahlásit chybu
https://www.vera-bacikova.cz, E-mail: info@vera-bacikova.cz, Tel.: 773530550 - Ústecký kraj

Vladimír Říha

Prodej dezinfekce rukou, dezinfekčních prostředků na plochy, čistících a odmašťovacích přípravků a osvěžovačů vzduchu. Koncentrované dezinfekční prostředky mají baktericidní, virucidní a fungicidní účinky. Tekutá mýdla na odolné průmyslové znečištění. Odmašťovací prostředky čistí i grily a pece.
Nahlásit chybu
http://www.dezinfekcepro.cz/ - Středočeský kraj

Winterhalter Gastronom.

Profesionální mycí stroje a systémy pro gastronomii (myčky skla, nádobí, černého nádobí atd.), zařízení na úpravu vody, mycí prostředky.
Nahlásit chybu
http://www.winterhalter.cz - Hlavní město Praha

Z-WARE

Docházkové, stravenkové, přístupové a platební systémy, výroba klíčenek, potisk karet. Software pro jídelny, sklady, HACCP, fitness, modelové autodráhy, čistírny, CRM, automatizovaná identifikace a evidence. Výroba, prodej a servis po celé republice.
Nahlásit chybu
http://www.z-ware.cz - Jihomoravský kraj
Předchozí stránkaO 10 stran zpět1 ... 891011O 10 stran vpředNásledující stránka
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi