Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 107 firem, zobrazeny firmy 1 až 15

ABX software

Pokladny, registrační pokladny, pokladní systémy, software, pro restaurace, hotely, recepce (restaurační pokladna, kasa, pokladní systém, receptury pokrmů, normy, kalkulace, spotřeba, ubytování).SW pro autopůjčovny, zastavárny, sběrnésuroviny, na zakázku.
Nahlásit chybu
http://www.ab-x.cz - Karlovarský kraj

AGNIS

Tvorba a prodej software pro hotelový provoz, restaurační provoz, zakázkový software. Informační systém Agnis je tvořen moduly, které tvoří provázaný celek, ale mohou fungovat i samostatně, pokrývají všechny oblasti hotelového a restauračního provozu
Nahlásit chybu
http://www.agnis.cz/ - Olomoucký kraj

Aktina plus

Prodej a servis kopírovací techniky SHARP a CANON, prodej a servis registračních pokladen SHARP a P.O.S. Dodávky drobné kancelářské techniky, spotřební materiál. Výhradní zastoupení pro thermosealové stroje firmy DRESCHER.
Nahlásit chybu
http://www.aktina.cz - Hlavní město Praha

ALTISIMA, spol. s r.o.

Informační systémy pro gastronomii. Sklady, receptury, objednávkové systémy, pokladní systémy, internetové aplikace. Školní jídelny, závodní jídelny, menzy, restaurace, catering, HACCP.
Nahlásit chybu
http://www.altisima.cz/ - Hlavní město Praha

ALTO PRAHA s.r.o.

Systémy pro řízení hotelů, restaurací a obchodů. Software pro pokladní a skladové systémy, ubytování. Hardware, software, datové sítě.
Nahlásit chybu
http://altopraha.cz/wordpress/ - Hlavní město Praha

APLS

Pokladní a informační systémy pro maloobchod. síť prodejen. Dodávky pokladen, vah a systémů čárových kodů, komplexní dodávky a služby, servis zařízení.
Nahlásit chybu
http://www.apls.cz - Zlínský kraj

APLS Praha

Tradiční dodavatel registračních pokladen a pokladních systémů pro maloobchody i velkoobchody v sortimentech obuv, textil, sport, elektro, potraviny, hračky, tabák a restaurace. Kompletní řešení s podporou čárových kódů.
Nahlásit chybu
http://www.pokladny.com - Hlavní město Praha

ARC Technologie a.s.

Registrační pokladny a POS pokladní systémy TEC (TOSHIBA TEC). Tiskárny čárového kódu, inteligentní terminály a skenery DENSO a PSC. Servis a programování pokladních systémů TOSHIBATEC, SHARP, SAMSUNG a IBM4694.
Nahlásit chybu
http://www.arctech.cz - Hlavní město Praha

ASW Systems

Software Septim - pokladní systémy, POS, HW; kompletní řešení pro restaurace, jídelny, fastfoody, hotely. Skladová a prodejní evidence, cenové kategorie pro hosty a evidence zákazníků, vyhodnocování obratů a analýzy, fiskální registrační pokladny.
Nahlásit chybu
http://www.aswsyst.cz - Hlavní město Praha

AWIS Global Systems s.r.o.

Poskytujeme konzultace, poradenství a řešení kritických bodů v gastronomických a hotelových provozech. Služba Mystery Shopping - průzkum a analýza obsluhy odhalí většinu problémů ve vaší restauraci nebo hotelu. Navrhneme změny, které povedou ke zvýšení nejen efektivity práce, ale především zisku.
Nahlásit chybu
https://www.awisglobal.cz/, E-mail: info@awgs.cz, Tel.: 511 447 444 - Jihomoravský kraj

BARDA SW,HW s.r.o.

Výrobce a dodavatel programů "JÍDELNA" pro hromadné stravování a evidenci strávníků. Realizace identifikačních a docházkových systémů. HW a SW všeho druhu.
Nahlásit chybu
http://www.barda.cz, E-mail: info@barda.cz, Tel.: 241 495 088 - Hlavní město Praha

Bartech

Čárový kód, systémy s čárovým kódem, sběr dat ve výrobě, termotransferové tiskárny, snímače čárového kódu, přenosné terminály, průmyslové aplikace, zakázkový software, etikety, barvicí pásky.
Nahlásit chybu
http://www.bartech.cz - Jihomoravský kraj

Bohumil Havrda

Servis a prodej pokladen a počítačů. Mechanické a elektronické registrační pokladny + váhy, počítače, pokladní systémy pro obchody a restaurace, papírové kotoučky, barvící pásky, válečky a kazety.
Nahlásit chybu
http://www.havrda.cz/ - Jihomoravský kraj

Ces Computer

Prodej registračních pokladen.
Nahlásit chybu

CÍGLER SOFTWARE

Ekonomické systémy Money S3 - obory nákup - prodej, služby a výroba. Snadné ovládání, pravidelná aktualizace. Nabídka dalších systémů pro právo, daně, analýzy a pokladní systémy. ISO 9001.
Nahlásit chybu
http://www.money.cz - Jihomoravský kraj
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi