Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
15 let informací pro hromadné stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 176 firem, zobrazeny firmy 1 až 15

4M4 s.r.o.

Vývoj SW pro hotely a Restaurační pokladny
http://www.4m4.cz - Hlavní město Praha

Abaton Praha

Software a Hardware pro gastronomické a hotelové provozy
http://www.abaton.cz - Hlavní město Praha

ABG soft

Vývoj a implementace software, pokladní systémy pro obchody, hotely, restaurace, jídelny. Instalace, školení, servis.
http://www.softesox.cz - Jihomoravský kraj

Abiset s.r.o.

Vývoj a predaj aplikácie iKelp Jedáleň - agenda školského stravovania, internetové objednávky, elektronický výdaj a objednávanie

ABX software

Pokladny, registrační pokladny, pokladní systémy, software, pro restaurace, hotely, recepce (restaurační pokladna, kasa, pokladní systém, receptury pokrmů, normy, kalkulace, spotřeba, ubytování).SW pro autopůjčovny, zastavárny, sběrnésuroviny, na zakázku.
http://www.ab-x.cz - Karlovarský kraj

ACCESSNET - pokladny (pobočka Praha)

Pokladna, pokladní systémy, registrační pokladny, pokladní a rezervační, recepční systémy, software pro restaurace, hotely, recepce(restaurační pokladna, kasa, pokladní systém, receptury pokrmů, normy, kalkulace, spotřeba, ubytování).Pokladny na míru.
http://www.pokladna.accessnet.cz - Hlavní město Praha

AGETECH spol. s r.o.

Restaurační a hotelové systémy RKEEPER
http://rkeeper.cz - Jihomoravský kraj

AGETECH spol. s r.o.

Restaurační a hotelové systémy RKEEPER
http://rkeeper.cz - Jihomoravský kraj

AGNIS

Tvorba a prodej software pro hotelový provoz, restaurační provoz, zakázkový software. Informační systém Agnis je tvořen moduly, které tvoří provázaný celek, ale mohou fungovat i samostatně, pokrývají všechny oblasti hotelového a restauračního provozu
http://www.agnis.cz/ - Olomoucký kraj

Aktina plus

Prodej a servis kopírovací techniky SHARP a CANON, prodej a servis registračních pokladen SHARP a P.O.S. Dodávky drobné kancelářské techniky, spotřební materiál. Výhradní zastoupení pro thermosealové stroje firmy DRESCHER.
http://www.aktina.cz - Hlavní město Praha

ALERT

Pokladny SHARP, pokladní a restaurační systémy, bezdrátové pokladní terminály, pokladní komponenty, pokladní zásuvky. Kopírky SHARP tiskový SW. Projektory NEC, projekční systémy včetně řídících systému, plátna, LCD a plazmové televize.
http://www.alert.cz/ - Liberecký kraj

ALTO PRAHA

Systémy pro řízení hotelů, restaurací a obchodů. Software pro pokladní a skladové systémy, ubytování. Hardware, software, datové sítě.
http://www.altopha.cz - Hlavní město Praha

Amax com s.r.o.

Přímý výrobce a dodavatel pokladen a pokladních systémů pro maloobchody, restaurace a provozovny služeb apod.. Důmyslné spojení inteligentních pokladen a spolehlivého softwaru s kamerovým systémem. Dodávka/Servis/Poradenství/Výhodné akční ceny … www.amaxsro.com
http://www.amaxsro.com - Jihomoravský kraj

APLS

Pokladní a informační systémy pro maloobchod. síť prodejen. Dodávky pokladen, vah a systémů čárových kodů, komplexní dodávky a služby, servis zařízení.
http://www.apls.cz - Zlínský kraj

APLS Praha

Tradiční dodavatel registračních pokladen a pokladních systémů pro maloobchody i velkoobchody v sortimentech obuv, textil, sport, elektro, potraviny, hračky, tabák a restaurace. Kompletní řešení s podporou čárových kódů.
http://www.pokladny.com - Hlavní město Praha
Předchozí12345 ... 12Další
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi