Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
15 let informací pro hromadné stravování

Databáze dodavatelů - seznam firem


Hledat Přidat firmu Přidat nutričního terapeuta

 

Nalezeno 656 firem, zobrazeny firmy 1 až 15

Doporučujeme
Bidfood Czech Republic s.r.o.

Bidfood Czech Republic s.r.o.

Nespokojíme se s tím být jen dodavatelem čerstvého masa, nebo mražených a suchých potravin. Vyrábíme kvalitní české výrobky pod značkami Nowaco, Prima a Bagetier. Zpracováváme maso, ryby a zvěřinu v moderních závodech v Kralupech nad Vltavou. Připravujeme pro školní jídelny mnoho zajímavých projektů, které mají za cíl s Vaší pomocí udržet a dále zlepšovat kvalitu mnohdy jediné teplé a pravidelné stravy pro naše děti. Pro institucionální gastronomii jsme platným partnerem a vzájemnou inspirací.
http://www.objednatzbozi.cz - Středočeský kraj
Další odkazy

2000 On-Line

Výroba, velkoobchod, maloobchod - moravská vína ( Strážnice). Distribuce po celé ČR.
http://www.2000online.cz - Ústecký kraj

3NVíno v.o.s.

Nabízíme moravská a česká vína jakostní, přívlastková a archivní. Vytváříme nabídku tak, abychom mohli uspokojit co nejširší spektrum chutí našich zákazníků.
http://www.3nvino.cz/ - Hlavní město Praha

A - Trans.cz s.r.o.

Prodej nápojů a dalšího zboží podporující hostinskou a restaurační činnost.
http://www.a-trans.cz/ - Královéhradecký kraj

A - Watermarket. Nápoje a voda. Kyslíková voda O2 Effect, Ice Tea, Ice COffee. Penguin drinks

Nápoje. Nápojový centrum Penguin. Výroba, prodej a distribuce kyslíkové vody O2 Effect, sycených a nesycených nealko nápojů – Ledová káva Coffee Time, Ledový čaj Ice Tea Cannabis. Výroba a velkoobchod minerálních vod, energetických a speciálních nápojů. Reklamní nápoje s Vašim Logem – Firemní a korporativní nápoje, nápoje pro Vaš klub, bar, restaurace. Online objednávka. Powered by Oxylife.
http://www.watermarket.cz - Hlavní město Praha

A.B.C. Plzeň

Velkoobchodní a maloobchodní prodej nábytku Alfa, sedací soupravy české výroby Cobra, vybavujeme kanceláře,hotely, byty "na klíč", prodej značkových Moravských vín.
http://www.nabytekalfa.cz/ - Plzeňský kraj

ADAX s.r.o. - Luboš Kalous

Distribuce a rozvoz minerálních vod pro velkoobchod i maloobchod. Nabídka celého sortimentu tuzemských minerálních vod přírodních i ochucených, ve skle i PET láhvích - Mattoni, Magnézia, Poděbradka, Hanácká kyselka, Korunní, Ondrášovka, Dobrá voda, Bilinská. Léčivé vody a pivo.

Addfood spol.s r.o.

Výroba a prodej nápojových koncentrátů: Linie - 1:19, ve dvaceti příchutích. Jola - s 20% přírodní citrusové šťávy 1:9 ve třech druzích.
http://www.addfood.cz - Hlavní město Praha

Adolf Zeman

Malý pivovar vyrábí pivo značky Medlešický ležák.

AG FOODS Group a.s.

Výrobce instantních nápojů pro velkokapacitní stravování. Multivitaminy, čaje, mléčné koktejly, kávovinové nápoje, cappuccina, kakao, nápoje do vířičů. Dodavatel zařízení pro velkokapacitní stravování – stroje na kávu, vířiče, univerzální nápojový systém a další.
http://www.agfoods.cz - Jihomoravský kraj

Agentura Vinside

Výroba vín.
http://www.vinside.cz - Jihomoravský kraj

Agro Ipnos

Veškeré stáčení vína ze sudů se provádí bez přístupu vzduchu a víno vložené v berelech a bateriích s kapacitou minimálně 1000 l se také udržuje celoročně při teplotě 7°C - 10°C.

Agrosovín

Výroba a prodej vín. Zemědělská výroba.
http://www.sovin.cz - Zlínský kraj

Agrovino

Výroba a prodej vína, Müller Thurgau, Tramín, Veltlín, Zweigeltrebe, Vavřinec - velký vinný sklep, Znojmo - Vrbovec - Chvalovice.
http://www.znojman.cz/agrovino - Jihomoravský kraj

Al- Namura spol. s.r.o

Dovoz a celoplošná distribuce čajů anglické firmy Amad Tea London, ledovoé kávy Mr.Brown z Tchajwanu, instantních polévek Golden Tiger z Maďarska v licenci USA a javorového sirupu z Kanady.
http://www.alnamura.cz/ - Hlavní město Praha
Předchozí12345 ... 44Další
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi