Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Nabídka elektronických kurzů a webinářů
Vydáno #7 pro školní jídelny
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Video přednáška
Webinář

Vydáno #7 pro školní jídelny

Obsah kurzu:
Studijní materiál
Video přednáška
Webinář

Videozáznam z 16.12.2021.


Účinkující: Mgr. Jana Petrová, dále Petr Náhlík, korporátní šéfkuchař společnosti Rational, realizační tým projektu Nové trendy v moderním vaření a další.

 

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i další díl našeho pořadu. A co na Vás čeká? Ukázka přípravy tradičních českých vánočních jídel pomocí technologií od společnosti Rational. Dále rozhovor s oblíbenou nutriční terapeutkou Mgr. Janou Petrovou na téma bylinky a koření, včetně podrobností k bylinkám ze zahrádky, či darovaným, z pohledu hygienických pravidel. Také nebude chybět pohled do zákulisí příprav dlouho očekávaných Nových trendů v moderním vaření, které jsou plánovány na období jarních prázdnin 2022. A jako bonus pro Vás máme připravenou vánoční soutěž. Napište nám nejpozději do 13. 12. 2021, na e-mail miroslava.lindauerova@jidelny.cz, netradiční zážitek z Vaší školní jídelny, který Vás vzal u srdce, a nikdy na tento zážitek nezapomenete. 3 výherci, které v přímém přenosu vybereme, se mohou těšit na krásné dárky. Každý z výherců obdrží 4 námi vydané knihy receptur pro školní jídelny a od partnera společnosti Professional Support získá balíček čistících přípravků. Další možnost získat zajímavou publikaci nabídne i společnost Rational. To se ale nechte překvapit v pořadu!

 

Podmínka účasti v soutěži, je přihlášení na 7. díl pořadu Vydáno pro školní jídelny, dodržení termínu pro zaslání příběhu a uvedení Vašeho jméno a název zařízení, kam můžeme výhru zaslat. Zároveň prosíme o sdělení, zda si přejete jméno a název zařízení uveřejnit.

Společnost Jídelny.cz (pořadatel soutěže), si vyhrazuje právo uveřejnit zaslané příběhy, foto na svých webových stránkách, sociálních sítích, online vysílání nebo i v tištěné podobě, a to s uvedením jména autora a zařízení. Autor příběhu zasláním textu souhlasí s předchozími body a potvrzuje, že se jedná o autorské dílo, nikoli příběh někoho jiného.

 

Tak neváhejte s přihláškou a zpříjemněte si předvánoční čas naším pořadem.

Těšíme se na Vás Již 16. 12. 2021 od 13h.

 

Předpokládaná délka pořadu 60 min.

Délka pořadu se může lišit v závislosti na obsahu.

 

Osvědčení není součástí webináře!

 

Prosím, objednejte si vstup pomocí tlačítka Objednat videozáznam. Vstup Vám pak bude zpřístupněn bez jakéhokoliv poplatku.

 

Osmý díl vysíláme 13. ledna 2022 od 13:00 hod.

Studijní materiály

Video přednáška

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi