Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Nabídka elektronických kurzů a webinářů
Vydáno #12 pro školní jídelny
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Vydáno #12 pro školní jídelny

Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Živé vysílání 27.09.2022 od 13:00 hod 


Účinkující: Ing. Lucie Janotová, Ph.D. a další

 

Začátek školního roku bývá hektický. Kromě přihlášek nových strávníků či případného přecenění stravného musíte do toho všeho ještě řešit dodržování nejrůznějších hygienických principů. Jak správně skladovat potraviny a co s načatým balením? Jak správně zanést hygienická nařízení do vnitřního řádu a jiných dokumentů jídelny? A co donášení stravy či surovin do ŠJ, jak to hygienicky správně podchytit?

 

Není proto divu, že hygiena a HACCP ve školních jídelnách je věčným a velmi vděčným tématem, o které si neustále píšete. Vyslyšeli jsme vaše přání a v nejnovějším díle našeho pořadu Vydáno pro školní jídelny můžete se těšit na diskuzi s Ing. Lucií Janotovou, Ph.D. právě na tato témata. Pokud tedy máte k tématům dotazy, neváhejte je již nyní psát do chatu. Paní Janotová na ně bude v rámci diskuze postupně odpovídat.

 

V rámci programu dále vystoupí Jan Laub z VIS Plzeň a přiblíží zálohování dat s modulem Sejf jakožto rozšíření Chytré zálohy. Co tento modul umí? Jak funguje? Ve Vydáno se dozvíte, jak limitovat kybernetické hrozby i zajistit data třeba i při rozbití hardwaru a ztrátě ostré verze.


Nepřijdete ani o zajímavé informace od našich partnerů týkající se úspor energií, přípravy pomazánek a nápojového programu.


Předpokládaná délka pořadu 90 min. Délka pořadu se může lišit v závislosti na obsahu.


Osvědčení není součástí webináře!


Prosím, objednejte si vstup do webináře pomocí tlačítka Objednat webinář. Vstup Vám pak bude zpřístupněn bez jakéhokoliv poplatku.

Studijní materiály

Webináře

Placená část

Vydáno #12 pro školní jídelny 27.09.2022 od 13:00 hod

V den živého vysílání klikněte na tlačítko "Vstoupit", jinak neuvidíte a neuslyšíte lektora. Proveďte to nejpozději 10 minut před zahájením živého vysílání, aby bylo možno vyzkoušet kvalitu spojení a techniky, příp. vyřešit problémy. Především vyzkoušejte, zda vám funguje přehrávání zvuku.

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi