Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Nabídka elektronických kurzů a webinářů
Ukázkové video
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Video přednáška

Teorie a praxe spotřebního koše

Lektor: Ing. Pavel Ludvík
Ukázkové video
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Video přednáška

Kurz popisuje vše potřebné pro plnění výživových norem ve školním stravování a přináší řadu praktických zkušeností, jak toho dosáhnout.
Po úvodní lekci, která seznamuje s potřebnou legislativou, kurz podrobně rozebírá výživové normy a věnuje se i odvození norem pro situace, které nejsou ve vyhlášce popsány. Seznamuje s údaji, které jsou nutné pro objektivní výpočet, a rozebírá to, zda mohou tzv. společné výdejky zkreslit výživové normy. Ukazuje také techniky a postupy, jak rychle najít chyby ve výsledcích. Obsáhlá část je věnována zařazení potravin do skupin a volbě vhodných koeficientů.
Rozsáhlá závěrečná lekce kurzu seznamuje posluchače s vlivem Nutričního doporučení na spotřební koš a přináší praktické rady, zkušenosti a příklady dobré praxe z těch jídelen, které spotřební koš plní úspěšně. Ukazuje, že k tomu nestačí jen vhodné potraviny, jídla a technologické postupy přípravy, musí se přidat také určitá znalost psychologie, vhodné organizační postupy, komunikace se strávníky, zajištění zpětné vazby, výchovné úsilí jídelny apod.
Kurz je určen pro všechny, kdo se potřebují seznámit s výživovými normami ve školním stravování.

Součástí kurzu: video, učební materiál

Délka videa: 166 minut

Kurzy jsou přístupné po dobu 14 dnů od přijetí účastnického poplatku.

Studijní materiály

Video přednáška

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi