Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Nabídka elektronických kurzů a webinářů
Ozdravění školního stravování
Obsah kurzu:

Ozdravění školního stravování

Lektor: Mgr. Jana Broulíková
Obsah kurzu:

Chcete připravovat zdravější školní obědy pro své žáky, ale jste zmatení z různých doporučení, informací v médiích a moderních trendů?

 

Díky tomuto webináři si se vším hravě poradíte. Kromě jiného se dozvíte, jak je to doopravdy s polotovary, „zdravými“ nápoji z ovoce, anebo třeba s fermentovanými potravinami a nakličováním semen. Řekneme si ty nejpodstatnější informace o cukru, soli a tucích, tedy například jak méně solit a čím nahrazovat sůl v pokrmech, či které tuky používat při přípravě pokrmů a které raději omezovat.

 

A to rozhodně není vše. Zaměříme se také na význam ořechů a semen a jejich možné zařazení ve školním stravování. V neposlední řadě se naučíte, jak vhodně sestavovat bezmasá menu, aby odpovídala současným trendům a zároveň byla pro vaše strávníky nutričně hodnotná a vyvážená.

 

Pozn. vydavatele: Rozsah webináře jsme s ohledem na množství obsažených informací navýšili na 150 minut. Aby se Vám informace lépe vstřebávaly, bude webinář rozdělen do 2 bloků, mezi které bude zařazena 15minutová přestávka.


Termín:14.4.2023
Čas:8:30
Délka:150 min
Nutná účast pro osvědčení:120 minut
Závěrečný test:ne
Záznam k dispozici do:21.4.2023

Technické požadavky a často kladené dotazy.

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi