Používáme cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Nabídka elektronických kurzů a webinářů
Ryby a luštěniny – dobré zkušenosti s jejich podáváním  27.10.2020
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Ryby a luštěniny – dobré zkušenosti s jejich podáváním 27.10.2020

Lektor: Ing. Pavel Ludvík
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Živé vysílání 27. října 2020 od 13:00 hod

Seznámíme Vás se zkušenostmi těch jídelen, které úspěšně nabízejí rybí a luštěninové pokrmy. Co je důvodem jejich úspěchu? Zajímavé pokrmy a recepty, vhodná rybí masa, jejich zakomponování do obědového menu, použití příloh, dresinků a doplňků, uplatňování určitých postupů a triků, umění spolupráce s učiteli. To vše v kostce v tomto online semináři.Délka vysílání: 45 minut 

Studijní materiály

Placená část

Studijní materiál

Obsahuje osnovu přednášky, shrnuje podstatná fakta ze semináře a umožňuje účastníkovi si zapisovat důležité informace.

Po uhrazení objednávky se na tlačítku zobrazí termín, kdy budou podklady zpřístupněny účastníkům. Po tomto termínu si studijní materiály můžete stáhnout a popřípadě si je vytisknout. Během semináře je vhodné je mít připraveny, tištěná forma je vhodnější.

Placená část

Prezentace

Po uhrazení objednávky se na tlačítku zobrazí termín, kdy budou podklady zpřístupněny účastníkům. Po tomto termínu si studijní materiály můžete stáhnout a popřípadě si je vytisknout. 

Webináře

Placená část

Živé vysílání 27. října 2020 od 13:00 hod

Dotaz na lektora můžete do chatu zapsat hned po zpřístupnění webináře. Klikněte na tlačítko "Vstoupit" a dotaz pak zapište do chatovacího okna.

V den semináře klikněte na tlačítko "Vstoupit", jinak neuvidíte a neuslyšíte lektora, ani nebudete moci vkládat dotazy. Proveďte to nejpozději 10 minut před zahájením živého vysílání, aby bylo možno vyzkoušet kvalitu spojení a techniky, příp. vyřešit problémy. Především vyzkoušejte, zda vám funguje přehrávání zvuku.

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi