Používáme cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Nabídka elektronických kurzů a webinářů
Základní požadavky na skladbu jídelníčků - 20. 1. 2021
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Základní požadavky na skladbu jídelníčků - 20. 1. 2021

Lektor: Ing. Pavel Ludvík
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Živé vysílání 20. ledna 2021 od 8:00 hod

 

Nevíte, jak na jídelníček, nemáte zkušenosti s jeho sestavováním?  Webinář vám představí základní požadavky na jídelníček z hlediska zdravotní a hygienické nezávadnosti, požadavky nutriční, provozní, finanční apod. Seznámíte se, co k sestavování jídelníčku říká legislativa a Nutriční doporučení. Do jeho programu je zahrnut základní přehled  požadavků na pestrost stravy, na výběr vhodných potravin a receptur, na kombinaci příloh a polévek k hlavním pokrmům. Na konci webináře se seznámíte se základní pomůckou pro sestavování jídelníčku - s doporučenou četností pokrmů podle Nutričního doporučení.

 

Délka vysílání: 120 minut 

Studijní materiály

Placená část

Studijní materiál - prezentace

Obsahuje osnovu přednášky, shrnuje podstatná fakta ze semináře a umožňuje účastníkovi si zapisovat důležité informace.

 

Na tlačítku se zobrazuje termín, kdy budou podklady zpřístupněny účastníkům. Po tomto termínu si studijní materiály můžete stáhnout a popřípadě si je vytisknout. Během semináře je vhodné je mít připraveny, tištěná forma je vhodnější.

Webináře

Placená část

Živé vysílání 20. ledna 2021 od 8:00 hod

Dotaz na lektora můžete do chatu zapsat hned po zpřístupnění webináře. Klikněte na tlačítko "Vstoupit" a dotaz pak zapište do chatovacího okna.

V den semináře klikněte na tlačítko "Vstoupit", jinak neuvidíte a neuslyšíte lektora, ani nebudete moci vkládat dotazy. Proveďte to nejpozději 10 minut před zahájením živého vysílání, aby bylo možno vyzkoušet kvalitu spojení a techniky, příp. vyřešit problémy. Především vyzkoušejte, zda vám funguje přehrávání zvuku.

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi