Používáme cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Nabídka elektronických kurzů a webinářů
Vydáno #1 pro školní jídelny - 11.03.2021
Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Vydáno #1 pro školní jídelny - 11.03.2021

Obsah kurzu:
Studijní materiál
Webinář

Živé vysílání 11.03.2021 od 13:00 hod 

 

Účinkující: Bc. Hana Hlasová – vedoucí školní jídelny Praha 22, Ing. Pavel Ludvík – vedoucí redakce portálu Jídelny.cz, společnost Robot Coupe

 

Rádi byste se dostali častěji k informacím z prostředí školního stravování? Víme, jak je to občas obtížné, a proto Vám chceme pomoci. Přicházíme s novým pořadem, který bude pro Vás, ale také o Vás. Každý měsíc na různá témata a pro přihlášené zcela zdarma. V prvním díle nového pořadu se můžete těšit na živou diskuzi na téma Spotřební koš. Také se dozvíte zajímavosti ze školní jídelny Praha 22, a společnost Robot Coupe představí užitečného pomocníka do kuchyně.

 

Osvědčení není součástí webináře!


Prosím, objednejte si vstup do webináře pomocí tlačítka Objednat webinář. Vstup Vám pak bude zpřístupněn bez jakéhokoliv poplatku.

Studijní materiály

Webináře

Placená část

Vydáno #1 pro školní jídelny 11.03.2021 od 13:00 hod

Dotaz na lektory můžete do chatu zapsat hned po zpřístupnění webináře. Klikněte na tlačítko "Vstoupit" a dotaz pak zapište do chatovacího okna.

V den živého vysílání klikněte na tlačítko "Vstoupit", jinak neuvidíte a neuslyšíte lektora, ani nebudete moci vkládat dotazy. Proveďte to nejpozději 10 minut před zahájením živého vysílání, aby bylo možno vyzkoušet kvalitu spojení a techniky, příp. vyřešit problémy. Především vyzkoušejte, zda vám funguje přehrávání zvuku.

Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi