Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Archiv článků, strana 2

Kategorie článků:


Školní jídelna jako nebe na zemi

20.1.20207912Pavel Ludvík
Zájem o školní stravování u pedagogů nebývá právě častý, a pokud ano, je to spíše v negativním slova smyslu. V dnešním článku se vás ale pokusíme přesvědčit o opaku. Přečtěte si neotřelé názory paní učitelky ze ZŠ a určitě v nich najdete inspiraci k navázání spolupráce s učiteli.

Praktické workshopy ASPOS

15.1.20203302ASPOS
Asociace společného stravování pro vás připravila již 2. ročník praktických workshopů ASPOS. A rozhodně se máte na co těšit! Odpady, diety, bezmasý jídelníček, audit nanečisto, kalkulace, řízení lidí nebo HACCP. Zapište si do svých diářů datum 27.2.2020, vyberte si svá témata a zažijte teorii na vlastní kůži.

E-neschopenka – noční můra vedoucích ŠJ?

13.1.20207510Zdenka Macháčková
Spouští se nový elektronický systém eNeschopenka. Děsíte se toho, až vaší první kuchařce vystaví lékař elektronickou neschopenku? Jak se dozvíte o její pracovní neschopnosti? Jak budete získávat údaje pro vaše zpracování a pro výplatu nemocenských dávek? Vše podstatné se dozvíte v našem článku.

Praktický kurz vaření a Hygienické minimum pro kuchařky a kuchaře

10.1.202051880Redakce Jídelny.cz
Srdečně vás zveme na další ročník gastro kurzu Nové trendy v moderním vaření 2020, který vám přinese praktické ukázky nových receptů i mnoho tipů do vašeho provozu. Součástí akce je i kurz Hygienické minimum pro kuchařky a kuchaře.

Dodatečná školení hygienického minima v Brně, Znojmě, Plzni a Jihlavě

9.1.202019260Redakce Jídelny.cz
Z důvodu velkého zájmu o školení Hygienické minimum pro kuchařky a kuchaře, který je součástí kurzu Nové trendy v moderním vaření, bylo přidáno další školení v Brně, Znojmě, Plzni a Jihlavě. Využijte této mimořádné příležitosti!

Kompletní rekonstrukce školní jídelny

8.1.20203890Pavel Ludvík
Chystáte se na rekonstrukci školní jídelny? O své zkušenosti se s vámi podělí paní vedoucí ze školní jídelny, kde úspěšně proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Z původních prostor a vybavení nezbylo téměř vůbec nic, ale i přes to se povedlo dodržet termín dokončení prací.

Velké dárky do školních jídelen

18.12.20195983Pavel Ludvík
K Vánocům neoddělitelně patří vánoční dárky. Nemusí být nejdražší nebo největší, ty nejmilejší bývají z lásky. Přejeme vám, aby se vám právě o letošních Vánocích takových dárků dostalo co nejvíce. Třeba budou malých rozměrů, třeba za pár korun. Nevadí. Čistý úmysl dárce vás bude těšit nejen o svátcích, ale i po celý rok.

Školní stravování jinak

16.12.20198820Pavel Ludvík
Nenásilnou formou děti seznamovat s netradičními surovinami a naučit je, že co je zdravé, může být i chutné. Tak to je filosofie společnosti, kterou vám představujeme v dnešním článku. A jaké máte zkušenosti se zdravými pokrmy ve školní jídelně vy?

Podzim ve školních jídelnách

11.12.20198452Zdenka Macháčková
Baví vás připravovat pro své strávníky ve školní jídelně neustálá překvapení a zpestření jídelníčku? Hledáte nepřetržitě nějakou inspiraci na nové a nápadité akce? Pak si přečtěte náš nový článek, který je nabitý mnoha neotřelými nápady přímo z praxe školních jídelen.

Jak mluvit se svým ředitelem efektivně

9.12.20195950Jiří Vlček
Jaký vztah máte se svým nadřízeným? Umíte s ním efektivně komunikovat? Ze zkušeností víme, že jednání s nadřízeným bývají někdy velmi složitá. Přečtěte si dnešní článek, který vám poradí, jak postupovat, aby vaše komunikace byla co nejúčinnější.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi