Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
15 let informací pro hromadné stravování

Zabezpečené připojení pro vás bude změnou

16.10.2017 878 0 Redakce Jídelny.cz
Od května 2018 platí přísnější pravidla pro zpracování osobních údajů. I portál Jídelny.cz je bude dodržovat. Jak se to projeví u vás, jaké budete mít možnosti nebo omezení?

Od května 2018 začnou v celé Evropě platit přísnější pravidla pro zpracování osobních údajů. Projeví se mj. v tom, že firmy provozující různé internetové aplikace, které s osobními daty pracují, budou muset takové údaje i komunikaci s nimi lépe chránit. Platí to samozřejmě pro školní jídelny i pro portál Jídelny.cz, na němž je mnoho z vás registrovaných, a při své registraci jste sem uložili některé osobní údaje, které jsou nutné například pro nakupování v e-shopu.

Z tohoto důvodu portál Jídelny.cz v průběhu podzimu 2017 začne používat tzv. zabezpečené připojení. Zatímco adresy běžných stránek začínají pomocí „http://“, adresy zabezpečených stránek poznáte podle toho, že začínají řetězcem „https://“.

Co přechod na zabezpečené připojení pro vás znamená?

Portál Jídelny.cz je na zabezpečené připojení připraven a začne ho provozovat od začátku roku 2018. Pokud budete chtít, aby se při vašem prohlížení stránek Jídelny.cz využívalo zabezpečené připojení, měli byste používat adresu https://www.jidelny.cz. Nepoužijete-li ji, na novou adresu budete přesměrováni.

Na zabezpečené připojení však musí být připraveny i prohlížeče, které používáte. Bohužel některé připraveny nejsou. Jde zejména o starší verze Internet Explorer, které určité procento z vás stále má v počítačích.

Jak to vyzkoušet

Klikněte na odkaz „Ověření vašeho prohlížeče“, který najdete za tímto odstavcem! Pokud se vám objeví zpráva, že váš prohlížeč je na zabezpečené připojení připraven, můžete být v klidu. Pokud ne, nebo se objeví nějaké chybové hlášení, stáhněte si a instalujte novou verzi vašeho prohlížeče, případně poproste o pomoc vašeho IT pracovníka.

Ověření vašeho prohlížeče

Těšíme se na bezproblémové setkání u zabezpečeného připojení.

Tisk   |   E-mail Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi